• Сьогодні: Вівторок, 18 Січня, 2022

Броварська станція екстреної медичної допомоги опублікувала статистику звернень та виїздів

Липень04/ 2016
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Броварська станція екстреної медичної допомоги на своїй сторінці у Фейсбуку оприлюднила статистику роботи медиків за останню декаду червня. Станцією  було зафіксовано понад 500 звернень громадян. Серед причин викликів були отруєння, утоплення, ДТП та інші нещасні випадки.

В період з 20 по 28 червня бригади екстреної медичної допомоги Броварів здійснили 369 виїздів, ще 169 викликів були передані до невідкладної медичної допомоги (усього звернень 538). На 32 виїздах було зафіксовано випадки алкогольного сп’яніння чи наркотичної інтоксикації. Ще 4 виклики були здійснені до інфекційних хворих. Не обійшлося і без безрезультатних виїздів, таких було 21.

Крім того, в Броварах за ці дні стався ряд нещасних випадків, аварій та смертей. Так, 20 червня біля магазину АТБ на Розвилці сталося ДТП, про яке ми повідомляли на нашому сайті. Тоді медиками у постраждалого була зафіксована черепно-мозкова травма, а саме: струс головного мозгу.

аварія (1)

21 червня – ДТП, зіткнення 2 авто, 2 потерпілих госпіталізовано до Броварської центральної районної лікарні.

23 червня – ДТП, перехрестя вулиць Гагаріна та Незалежності, 1 потерпілий з переломом кісток носа.

26 червня – Отруєння невідомою речовиною. Повішення – труп до приїзду бригади меддопомоги. Отруєння – реанімація. Стан після утоплення (дитина 3,5 роки) – реанімація. Утоплення – реанімація.

27 червня – “АКВАПАРК”, утоплення (дитина 8 років) – реанімація,  важкий стан. В цей же день по вул. Оболонській сталася пожежа, внаслідок чого загинула людина, що по приїзду зафіксувала бригада ЕМД.

28 червня на вул.Будівельників машина збила хлопця (10 років), травма легкого ступеня, медиками була надана допомога на місці.

Такий нерадісний «врожай» нещасних випадків зібрали медики станції екстреної медичної допомоги в Броварах протягом лише одного тижня літа. Окрім цього, БСЕМД виїжджала на екстрені випадки до Броварського району: 25 червня – ДТП. с.Требухів. 1 постраждалий середньої тяжкості. ДТП. с.Княжичі. 1 постраждалий середньої тяжкості; та 28 червня – ДТП. с.Шевченково, вул.Леніна 31, зіткнення двох авто, 3 постраждалих, травми середньої тяжкості, госпіталізація.