• Сьогодні: Понеділок, 29 Листопада, 2021

Броварські бюджетники вирушають на “антимайдан” до Києва – ВІДЕО

Листопад26/ 2013
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Рано-вранці у неділю, 24 листопада, біля броварського міськвиконкому було незвично людно. Близько сотні людей зібралось вирушати на 8 автобусах до Києва. Наш журналіст, “озброївшись” відеокамерою, спробував з’ясувати, куди саме планують їхати працівники бюджетних установ міста та гурт молодих хлопців з пакетами “Партії регіонів” у такий ранній час. Більшість учасників ранкової поїздки, побачивши знімальну техніку, відмовлялись говорити, дехто зізнавався, що не знає, чи може щось розповідати. Координатори груп, які визначали, кому у який автобус сідати, заявляли, що люди їдуть “на екскурсію”.

За “дивним збігом обставин”, саме у цей день – 24 листопада – у центрі Києва на Європейській площі відбулось Народне Віче під назвою “Євромайдан”, організоване опозиційними політичними силами на підтримку підписання Угоди про Асоціацію з Європейським Союзом. У той й же час на Михайлівській площі відбувся мітинг, який у ЗМІ охрестили як анти-євромайдан, зі сцени якого виступали члени Партії регіонів та на який централізовано звозили працівників бюджетних установ.

  • avatar
    Ouku Ku
    8 років тому

    Они не знают куда едут, надо будет затусоваться между них и сказать что едем за евроинтеграцию и сделать им развал фальшивки изнутри.
    Это как же человеку себя надо не уважать чтобы стоять на фальшивом митинге против евроинтеграции если члены его семьи стоят на митинге за евроинтеграцию.