• Сьогодні: П’ятниця, 22 Жовтня, 2021

Броварські патрулі підсилять представниками тероборони міста

Листопад11/ 2015
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Бійці 1-го та 5-го загонів охорони і оборони м. Бровари та Броварського району охоронятимуть спокій броварчан разом з правоохоронцями. Відучора почалися спільні патрулювання містом у вечірній час, триватиме ця співпраця не менше місяця.

“Тепер до патрулювань з міліцією буде долучатися і тероборона, бо злочиннсть зростає, – розповідає бієць 5-го загону Лідія Стрельченко. – У патрулі буде “міліцейський” та один чи два “оборонівця”. Наші хлопці будуть працювати на громадських засадах, після роботи”.

Цю інформацію підтвердив начальник сектору охорони громадського порядку Броварського МВ Отрох Руслан Євгенійович: “Від вчора наші патрулі підсилені членами 1-го та 5-го батальйонів, вони разом патрулюють місто. Охоплюють усі Бровари, 1 екіпаж на 1 жилмасив, патрулювання триває з 6 годин вечора до 1 години ночі. Наші помічники мають усі повноваження для такої роботи, у тому числі для здійснення затримань правопорушників. Серед хлопців є представники громадських формувань, вони мають вже деякий досвід, але і ми їх дечому вчимо. По плану такі спільні патрулювання розраховані на місяць, а там подивимося”.