• Сьогодні: Понеділок, 15 Серпня, 2022

Броварські волонтери працюють як мурашки

Грудень11/ 2014
avatar
Коордцентр допомоги військовим

Координаційний центр допомоги броварським військовим. Представництво у Фейсбуку - https://www.facebook.com/koordcentr.brovary

Команда сайту «МПЗ» може не поділяти погляди авторів та не несе відповідальності за інформацію, опубліковану у розділі «Блоги». Відповідальність за зміст, достовірність фактів, цитат, власних назв та інших відомостей несуть автори текстів, розміщених у розділі «Блоги»

10458034_1466273843613760_3337392717440118703_nА  ще роз’яснюють усім: війна стосується кожного з нас.

Після відомих Мінських домовленостей ситуація на східному фронті змінилася.  Оголошено перемир’я, але його умови дотримуються фактично однією стороною – українською. Наші війська відкривають вогонь лише у відповідь. Терористи, російській військові ведуть себе як і раніше – обстріли тривають, гинуть українські солдати, гинуть мирні мешканці. Іншими словами – війна триває.

Маємо й інший факт. Мінські рішення дещо заспокоїли  український народ. Фінансова допомога військовим стала відчутно меншою.  Інша причина зниження активності  допомоги військам АТО – власне, певне збідніння людей, інфляційні процеси.

Тим не менше, війна продовжується. І це  має пам’ятати кожен. Де б він не жив – чи на Донбасі, чи в  Житомирі, у Чернівцях чи у Броварах. І що обов’язок кожного – не забувати, щодня запитувати себе, а що кожен з нас  зробив для українських героїв. Живих,  і тих, хто, на жаль, вже поклав свої голови за Україну, за наш з вами спокій.

SAMSUNG

SAMSUNG

Війна продовжується  вже  у  нових кліматичних умовах. Це холодна зима, що зумовлює виведення  допомоги  нашим солдатам на  іншу сходинку. Волонтери  коригують свою діяльність.  Акцент робиться на теплому одязі, термобілизні тощо.  Все це потрібно. «Але, – як наголошує волонтер броварського Координаційного центру Лідія Стрельченко, – важливі кожні 10 гривень, кожна допомога, яка надходить від людей».

WP_20141104_010

DSC_1315

WP_20141104_002

До речі,  за час свого існування – а це понад 5місяців – до цієї структури надійшло від броварців вже понад півмільйона гривень. Ця сума по факту значно більша, адже важко порахувати, скільки коштів було витрачено нашими земляками на закупівлю продуктів харчування, одягу, медикаментів…

DSCF2591

Координаційний центр допомоги броварським військовим не припиняє  роботи ні на мить. За останні півтора місяці  волонтери здійснили чотири поїздки до зони АТО: у Дебальцеве, Краматорськ.  Загалом передали бійцям понад півтори тонни продуктів, 4 ящики ліків, 10 кевларових касок, 60 спальників, 40 комплектів термобілизни, 40 пар теплих штанів, 10 комплектів зимових військових одностроїв, 150 пар рукавиць, 200 пар теплих шкарпеток,  бінокль, 50 балаклав, 4  обігрівальних пічки. До речі,ще 4 «буржуйки» передав броварським активістам журналіст Роман Бочкала, котрий теж займається волонтерством. Загалом зазначену допомогу  доставили до 25-ї, 30-ї, 128-ї бригад та батальйону зв’язку.

DSCF2565

DSCF2539

21 воїн з Броварів та Броварського району, котрі відправлялися на фронт, були забезпечені  теплими зимовими одностроями,  спальниками, термобілизною, балаклавами, взуттям  (чоботи і берці) та іншим. Відвезли також 30 індивідуальних посилок для бійців.

DSCF2528

DSCF2690

DSCF2689

Дуже зворушливим був подарунок від «батальйону броварських пенсіонерок» та учнів броварської школи №7, які залюбки долучилися  до цієї благородної справи – бійцям відправили ще 30 пар теплих шкарпеток, вив’язаних з любов’ю.

DSC_1312

Не менш зворушливою та гідною прикладу є допомога  українським військовим, до якої долучаються й діти. З ініціативи педагогічного колективу школи №5 (Бровари) та завідуючої Алли Павлівни Галковської та голови піклувальної ради Людмили Кулініч  дорослі та діти  зібрали понад тонну продуктів, дуже багато теплих речей. Все це, завдяки іншій волонтерській групі відправилося в село Піски, добровольчим батальйонам, та до дитячого будинку в Артемівську (фото звіт додамо згодом).

DSC_1330

Людмила Кулініч відома й іншою допомогою. На її маленькому підприємстві  шиють спальні мішки. За ціною 380 гривень, коли імпортний аналог коштує  1400. А 50 спальників пані Людмила передала на фронт безкоштовно.

DSCF2636

 Ще один яскравий приклад  небайдужості показали школярі 4-Б класу приватної школи «Фортуна». Разом із своїм педагогом Валентиною Прудкою вони принесли зроблену власними руками  білу маскувальну сітку.

2

Значну допомогу продуктами харчування надала громада вірян Броварського храму святого апостола Іоанна Богослова, а викладачі та вихованці Броварського  вищого училища фізичної культури зібрали та передали на потреби воїнам АТО 5400 гривень.

DSCF2660

…Броварські волонтери ні на мить не зупиняють свою роботу, залучають до допомоги більшу кількість громадян,ведуть постійну роз’яснювальну роботу  серед людей, що війна на Сході України стосується кожного. І чим ми будемо активнішими, тим швидше доможемося перемоги, перестанемо отримувати звістку про загибель справжніх українських героїв.