• Сьогодні: Понеділок, 29 Травня, 2023

Хто з переселенців має отримувати виплати, у Броварах тепер визначатиме нова комісія

Липень05/ 2016
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Днями виконавчий комітет Броварської міської ради створив комісію з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам. При дорадчому органі також діятиме робоча група. В обидва формування увійшли переважно броварські чиновники та представники місцевих відділень соціальних, пенсійних та інших установ. Про це йдеться в оприлюдненому рішенні виконкому Броварської міської ради.

Як зазначено  в документі, основним завданням комісії є визначення права на призначення чи відновлення соціальних виплат вимушеним переселенцям відповідно до законодавства. У документі також акцентують: якщо особа не мешкає за місцем проживання або перебування, дорадчий орган може надавати відмову отриманні пенсії.

До складу комісії та робочої групи увійшли, зокрема, заступниця міського голови Лариса Виноградова, начальник управління соцзахисту населення Алла Петренко, начальниця броварського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Лідія Сенько та інші броварські чиновники.

Раніше, як повідомляли ЗМІ, 450 тис. переселенців в Україні були позбавлені виплат. Однак, на початку червня віце-прем’єр-міністр Павло Розенко повідомив про повернення пенсій для 90 тис. осіб. 8 червня, задля врегулювання питання виплат, Кабінет Міністрів України ухвалив відповідну постанову. Документ, зокрема, визначив створення подібних комісій та робочих груп «на місцях».