• Сьогодні: Неділя, 26 Вересня, 2021

50% пільги на комунпослуги для воїнів АТО

Грудень11/ 2014
avatar
Роман Сімутін

Депутат Київської обласної ради

Команда сайту «МПЗ» може не поділяти погляди авторів та не несе відповідальності за інформацію, опубліковану у розділі «Блоги». Відповідальність за зміст, достовірність фактів, цитат, власних назв та інших відомостей несуть автори текстів, розміщених у розділі «Блоги»

atoВідповідне рішення – про встановлення 50% пільги щодо сплати комунальних послуг воїнам АТО – ухвалили на виконкомі Броварської міськради. Нагадаємо, що 9 жовтня на 48-ій сесії БМР я як депутат міськради виступив з ініціативою створення робочої групи для розроблення Комплексної програми підтримки учасників АТО та їхніх  сімей, одним з пунктів якого й була пропозицію встановити пільгу розміром 50% щодо сплати комунпослуг.

Робоча група розробила та опублікувала Пам’ятку тим, хто воював в АТО. Вона містить детальний алгоритм дій учасника – до кого, куди із якими документами потрібно звертатися, аби отримати ту чи іншу допомогу.

Надзвичайно важливим стало й рішення про пільгу щодо сплати комунальних платежів.

Перелік документів, які мають надати  учасники АТО, для отримання цієї пільги:

– паспорт

– ідентифікаційний код

–  копія документу, що підтверджує участь громадянина в АТО

– копія свідоцтва про шлюб

– копія свідоцтва про народження дітей (при потребі)

– довідка про склад сім’ї (форма№3)

Оформлена заява з необхідними документами є підставою для видачі довідки, з якою громадянин звертається в організації, котрі – надають житлово-комунальні  послуги.

…В історії встановлення цієї заслуженої нашими бійцями пільги не обійшлося, на жаль,  і без ложки дьогтю в діжку з медом. Невідомо як і чому, але у констатуючій частині рішення виконкому Броварської міськради раптом з’явилася фраза, що  встановлення 50% пільги щодо сплати комунальних послуг для учасників АТО відбувається з ініціативи …міського голови І.Сапожка. Справді – не так важливо, хто став ініціатором рішення, адже головне – це результат. Однак дуже некрасиво приписувати собі чужі заслуги.  Схоже, пане міський голово, на банальну і дрібну крадіжку.

Позначки:, ,