• Сьогодні: Четвер, 7 Липня, 2022

Чим займається броварська міліція?

Червень20/ 2012
avatar
Сергій Горбатенко

Броварчанин

Команда сайту «МПЗ» може не поділяти погляди авторів та не несе відповідальності за інформацію, опубліковану у розділі «Блоги». Відповідальність за зміст, достовірність фактів, цитат, власних назв та інших відомостей несуть автори текстів, розміщених у розділі «Блоги»

З недавніх пір, як я став батьком, я почав помічати деякі речі, на які раніше не звертав увагу. А саме, все те, що може зашкодити моїй дитині. Вчора спостерігав як на площі Свободи, дорослий чоловік на потужному мотоциклі катав дитину, просто поміж людей, проїжджав біля моєї дитини, на що дружина поскаржилась поблизу міліцейському патрулю, котрий проходив поруч. Міліція відреагувала відмовою, сказавши що не в їх компетенції, викликайте ДАІ. Чоловік поїхав з площі сам. Відбулася конфліктна ситуація, але ж це не єдиний випадок. Кожного дня можна спостерігати, як парком по тротуару роз’їзжають автомобілі, їздять як мопеди так і мотоцикли, ходять люди з собаками бійцівських порід без намордників і так далі. А міліція в нас в парку тільки «сцикунів» ловити!!!

Сергій Горбатенко

Позначки:,
 • avatar
  Сергій Іллюхін
  10 років тому

  У таких випадках я б радив записати їх прізвища та поскаржитись на бездіяльність.
  Їзда по тротуарах це дійсно профіль ДАІ, але ж це ще й становило загрозу життю та здоров’ю людей!

  • avatar
   Maksim Dyachenko
   10 років тому

   це профіль ДАЇ, але ж ДАЇ – це також міліція? Тим паче, що ДАЇшники можуть сказати, що це не дорога і це також не їх профіль :)