• Сьогодні: Понеділок, 29 Листопада, 2021

Чотири брехні одного губернатора

Березень12/ 2013
avatar
Андрій Качор

Незалежний журналіст, громадський активіст

Команда сайту «МПЗ» може не поділяти погляди авторів та не несе відповідальності за інформацію, опубліковану у розділі «Блоги». Відповідальність за зміст, достовірність фактів, цитат, власних назв та інших відомостей несуть автори текстів, розміщених у розділі «Блоги»

783781_3
Анатолій Присяжнюк

Відеодокази цинічної брехні голови Київської обласної держадміністрації Анатолія Присяжнюка у справі скандального візиту Азарова в Бровари.

У броварській «справі 20 жовтня» вже стільки написано-переписано, знято-показано по ТБ та в Мережі, що досить важко додати до цієї історії щось нове. Хіба що раз-по-раз доводиться писати про черговий етап затягування слідства (яке ігнорує вже навіть судові рішення) та інколи нагадувати, що головний фігурант справи Павло Чепура, на секундочку, досі перебуває в розшуку, що, втім, не заважає йому спокійно працювати водієм голови броварської РДА.

Але інколи життя робить неочікувані подарунки. Ось і тепер, варто було підготувати матеріал про новий гальмівний виток в розслідуванні, як добрі люди на правах анонімності надіслали інтригуюче відео.

Вже за кілька днів після інциденту поблизу МКЦ «Прометей», глава облдержадміністрації Присяжнюк мусив давати коментарі з цього приводу журналістам на одному з брифінгів. Вочевидь, вірнопідданий Януковича у столичній області на той момент ще не знав, що в нашому розпорядженні є вичерпне відео усіх епізодів 20 жовтня, тому й дозволив собі нестримний політ фантазії. Можливо, пан Присяжнюк сильно перенервував злощасної суботи у Броварах, а відтак просто заплутався у свідченнях. Проте думається мені, що колишній заступник голови СБУ Анатолій Йосипович тоді ще  занадто вірив в перемогу «масажиста Азарова» у Броварах, що вирішив скеруватись принципом «переможців не судять», і саме тому вирішив погратися з реальністю «на повну».

Далі відео без коментарів.

Цікаво було б почути коментарі з цього приводу самого Присяжнюка. Хоча б для того, аби ще раз щиро подивуватись багатій уяві губернатора.

Позначки: