• Сьогодні: Вівторок, 7 Грудня, 2021

Де живе добро?

Травень06/ 2014
avatar
Гімназія ім. С. Олійника

Броварська гімназія ім. С. І. Олійника

Команда сайту «МПЗ» може не поділяти погляди авторів та не несе відповідальності за інформацію, опубліковану у розділі «Блоги». Відповідальність за зміст, достовірність фактів, цитат, власних назв та інших відомостей несуть автори текстів, розміщених у розділі «Блоги»

гімназія 17

  Життя  таке коротке.
Поспішайте творити добро!

О.Довженко

Кожен погодиться з тим, що доброта завжди дає радість оточуючим, вона, як чарівні ліки, виліковує від багатьох хвороб. Потрібно вчитися бути добрим і милосердним. Милосердя і доброта – як два крила, на яких тримається людство.

Учні Броварської гімназії  ім. С.І.Олійника, об’єднавшись у команду «Планета добра», взяли участь у благодійному проекті дочірнього підприємства  «Зеландія» – «Діти для дітей»,  мета  якого допомогти дітям з особливими потребами.

Як кажуть самі учасники  проекту: « Ми вирішили організувати фольклорне свято «Весна – красна»,  де будуть задіяні не тільки учні гімназії, а й  їхні батьки, друзі, родичі  та просто гості, бажаючі відвідати свято. Головним завданням заходу є не тільки збір коштів, а й формування традиції сімейного свята та прищеплення моральних цінностей, виховання  потреби допомагати . Адже,  якщо кожна людина на планеті Земля почне з себе і буде робити добрі вчинки, то про нашу планету  можна буде сміливо сказати: «Земля – планета добра!»

Отже, 24 квітня 2014 року Броварська гімназія ім. С.І.Олійника гостинно відчинила двері усім бажаючим  долучитися до доброї справи – підтримати  дітей, які опинилися в складних життєвих ситуаціях.

Серед  гостей були   працівники  підприємства «Зеландія», директор підприємства – Василенко Андрій  Петрович, які допомогли у проведенні та надихнули на таку корисну та добру справу, заступник начальника управління освіти і науки Броварської міської ради Теплюк Людмила Миколаївна, вихованці Броварського міського центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів дошкільної групи «Сонечко», Данило Довгопол з батьком – хлопчик,  який переніс онкозахворювання і знаходиться на реабілітації, а також учні гімназії з батьками та всі ті, кого зацікавили оголошення,  розклеєні в місті командою «Планета Добра».

гімназія 01

На початку  свята гості мали змогу смачно попоїсти, відвідавши   ярмарок солодощів «Смакота –а-а-а», дбайливо приготований учнями молодшої школи та їх батьками.

гімназія 10

гімназія 17

гімназія 18

гімназія 19 Те,  що творчості й фантазії гімназистів не має межі, ще раз підтвердили роботи учнів старшої школи, які виставили  свої  витвори мистецтва на ярмарку поробок, де гості могли не тільки придбати собі чудові сувеніри, прикраси, обереги, але й  виготовити їх своїми руками під пильним керівництвом наставників на майстер-класах.

гімназія 20

гімназія 23

гімназія 03

Особливою популярністю користувався майстер-клас перукарської майстерності, де бажаючі могли зробити собі зачіску основним елементом якої був символ жіночності  – коса, наші юні перукарі презентували її сучасний вигляд.

гімназія 04

гімназія 05

гімназія 06

Не менш яскравою частиною заходу був святковий концерт, який відбувся прямо на подвір’ї гімназії.  Чудові хореографічні композиції «Україночки» та «Івана Купала» подарував хореографічний колектив «Вікторія» Будинку дитячої та юнацької творчості, під керівництвом Третяк Али Петрівни.

 гімназія 07

гімназія 08

 Щирими українськими піснями радували Чернявська Тетяна , Бобровіцька Вікторія , Мутило Владислава та гімназійний хор «Смайлик» під керівництвом Демешок Дар’ї Олександрівни .

гімназія 09

гімназія 11 Справжнім джерелом світлої радості , теплоти, щирості був виступ вихованців Броварського  центру соціальної реабілітації дітей інвалідів,який не залишив байдужим нікого. Усі глядачі  та гості концерту вправно виконували вправи запропоновані виступаючими під номер «Зарядка», танцювали,співали, адже це дійсно була зарядка позитивними емоціями, любові до життя, та невичерпної радості.

гімназія 12

гімназія 13 гімназія 14

 Завдяки цьому заходу,  підтримці однодумців та адміністрації гімназії  команді «Планета добра» вдалося зібрати більше 10 тисяч гривень, тим самим примноживши виграшний фонд від компанії «Зеландія», що становив 10 тис. грн. усі кошти були розділені і передані: родині Довгопол Данила, родинам учнів гімназії, які потребували фінансової допомоги та родинам вихованців  Броварського центру реабілітації дітей інвалідів, які були присутні на заході.

гімназія 15

гімназія 16

Потрібно сіяти, творити добро! Доброю справою, щирим ставленням, іноді навіть просто посмішкою потрібно допомагати людям, у їхню  лиху годину вносити радість, мир, любов, і тоді світ стане кращим, розквітне буйним цвітом щасливих посмішок!

Педагог- організатор Броварської гімназії ім.С.І.Олійника Демешок Д.О.