• Сьогодні: Середа, 7 Червня, 2023

“Діти для дітей”: танцювальний флешмоб від броварських школярів – ФОТО, ВІДЕО

Квітень25/ 2014
avatar
Тарас Шако

журналіст видання "Маєш право знати", громадський активіст

діти для дітей08На майдані Свободи 24 квітня учні 5 школи влаштували флешмоб в рамках проекту «Діти для дітей». Під запальну музику школярі синхронно виконували танцювальні рухи та створювали різні фігури. Після танцювального флешмобу для охочих провели «Веселі старти». Такою акцією юні мешканці міста прагнули привернути увагу броварчан до проблем дітей з особливими потребами. Волонтери зі спеціальними скриньками збирали для них грошову допомогу. Цього дня флешмоб відбувався в двох місцях: після закінчення акції на центральній площі міста учні вирушили до ТРЦ «Термінал».

Як повідомили організатори флешмобу, 5 школа виборола право реалізовувати проект “Діти для дітей” у відборі, організованому голландською компанією “Зееландія”. Дочірнє підприємство європейської компанії розташоване в Броварах. Фірма вже виділила на благодійність 10 тис грн. На ці гроші, як повідомила МПЗ заступник директора 5 школи Алла Галковська, закупили меблі для дітей з обмеженими можливостями, що навчаються в центрі “Прагнення”.

діти для дітей05

діти для дітей13

діти для дітей11

діти для дітей16

Завдяки проведеним флешмобам волонтерам вдалось зібрати понад 5 тис грн, які планують віддати на потреби дітей-інвалідів згаданого реабілітаційного центру.

діти для дітей10

Організатори акції зазначають, що проект “Діти для дітей” включає в себе, крім флешмобів, проведення інших заходів. Зокрема, 30 травня в 5 школі планують влаштувати благодійний ярмарок. Отримані кошти також передадуть на потреби дітей-інвалідів.

діти для дітей03

діти для дітей14

діти для дітей17

Фото Миколи Миколаєнка