• Сьогодні: Субота, 10 Квітня, 2021

Бровари приєднались до всеукраїнського флешмобу “Майбутнє проти війни”

Березень10/ 2014
avatar
Тарас Шако

журналіст видання "Маєш право знати", громадський активіст

діти проти війни138 березня на Майдані Свободи в Броварах відбувся дитячий флешмоб “Майбутнє проти війни”. Маленькі броварчани в національній символіці продемонстрували, що хочуть жити під мирним і чистим небом. В цей день такі акції одночасно відбулися в багатьох містах України. Організатором всеукраїнської акції став Жіночий легіон України.

Сонячна весняна погода тільки сприяла проведенню акції. Багато сімей, що йшли прогулюватись в парк, приєднувались до флешмобу. На центральній площі міста  дітей “прикрашали” національними барвами.

діти проти війни26

діти проти війни03

Батьки також прикрасили одяг жовто-синіми стрічками, багато мам одягли українські вінки. Організатори флешмобу роздавали присутнім державні прапорці та повітряні кульки.

діти проти війни19

діти проти війни17

діти проти війни05

діти проти війни08

Діти разом з батьками охоче малювали на білих ватманах, писали на асфальті різнокольоровою крейдою антивоєнні малюнки й гасла, пускали в повітря мильні бульбашки.

діти проти війни07

діти проти війни10

діти проти війни09

Також для дітей проводили веселі конкурси та ігри.

діти проти війни21

діти проти війни23

діти проти війни25

На завершення учасники флешмобу зробили групове фото. Однак після цього багато дітей не захотіли розходитись з площі та продовжували ігри на свіжому повітрі .

діти проти війни13

Фото Марії Придьми