• Сьогодні: П’ятниця, 9 Червня, 2023

“Від лікарні до Пекарні”: У Броварах “зелені чоловічки” закликали прибрати ліс 25 квітня – ФОТО

Квітень23/ 2015
avatar
Тарас Шако

журналіст видання "Маєш право знати", громадський активіст

флешмоб суботник 03Надвечір середи центральні вулиці міста заповнили броварські “зелені чоловічки”. “Вдягнуті” в сміттєві пакети активісти влаштували флешмоб напередодні масштабного суботника, який стартує 25 квітня у парку “Приозерний”. Юнаки та дівчата з Організації незалежної української молоді (ОНУМ), “Молодь Демальянсу”, громадський активіст Андрій Саук (координатор заходу) взяли до рук гучномовці, листівки-запрошення і пішли “в народ” – закликали прийти на суботнє прибирання броварського лісу.

Розділившись на кілька груп, молоді та екологічно свідомі рушили різними напрямками з Майдану Свободи в місця найбільшої концентрації людей – в парк “Перемога”, до броварських супермаркетів та торгових центрів, вулицями Незалежності, Гагаріна, Короленка, Черняховського, Кірова.

флешмоб суботник 12

флешмоб суботник 05

флешмоб суботник 02
Субота, 25 квітня, парк “Приозерний”, 10:00 – зроби Бровари чистими!

флешмоб суботник 06

суботник флешмоб 4

Зелене вбрання й гучномовці в активістів привертали увагу та цікавість броварчан. Багато мешканців міста самі підходили до молоді, розпитували деталі та брали запрошення на суботник. Нагадаємо, велике прибирання броварського лісу відбудеться в рамках всеукраїнського суботника “Зроби Україну чистою!” 25 квітня. Аналогічні заходи проходитимуть цього дня у багатьох українських містах.

суботник флешмоб 3

флешмоб суботник 08

флешмоб суботник 15

флешмоб суботник 09

суботник флешмоб 2
Андрій Саук закликає прибрати броварський ліс “від лікарні до Пекарні”

флешмоб суботник 07

флешмоб суботник 04

Фото – Світлани Яцив