• Сьогодні: Вівторок, 7 Лютого, 2023

«Лише секунда»: Олексій Геращенко розповість у Броварах про самотність людини у великому місті

Червень10/ 2015
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

«Що станеться, якщо раптом ти знайдеш щоденник, у якому описані життя й думки, схожі на твої як дві краплі?» – з таким запитанням на обкладинці своєї книги цієї суботи – 13 червня – до Броварів приїде Олексій Геращенко – письменник та водночас відомий економіст. Зустріч з автором найцікавішого літературного дебюту 2015 року – книги «Лише секунда» – проходитиме у приміщенні  броварської міської бібліотеки (бульв.Незалежності, 5). Початок – о 16:00.

Захід організовує броварська команда “Молоді Демократичного Альянсу” у рамках мотиваційного проекту “Brain Event” за підтримки громадянської платформи “Нова країна”.

Як пише “Українська літературна газета“, Олексій Геращенко більше відомий як співзасновник простору Freud House, економіст, експерт із управління фінансами, викладач Києво-Могилянської Бізнес Школи (kmbs), автор безкоштовного курсу «Фінансовий менеджмент» он-лайн університету Prometheus, лектор Відкритого Університету Майдану та активний учасник громадянських ініціатив щодо реформування економіки України. Проте його дебютна книга відкриває нам філософа.

Книга Олексія Геращенка «Лише секунда» – це роман про вибір, про самотність людини у великому місті, про переоцінку цінностей, про тонку межу між любов’ю та відразою, життям та смертю.

Геращенко Книга

Хочете почути історію створення книги із вуст самого автора? Тоді ми чекаємо на вас о 16:00 в Броварській міській бібліотеці! Читай українською, читай українське!” – зазначають організатори на сторінці події у фейсбуці.

Нагадаємо, протягом травня у рамках освітньо-мотиваційної платформи “Brain Event” до Броварів уже приїжджали письменник-сатирик Владислав Івченко та дослідниця-етнолог Ірина Ігнатенко. Координацію проекту здійснюють активісти молодіжної громадської організації “Молодь Демократичного Альянсу”. Стартував “Brain Event”  5 квітня проектом “Школа громадського активіста“.