• Сьогодні: Вівторок, 7 Лютого, 2023

Кулінарний майстер-клас для наймолодших: «Бест друг» продовжує опікуватись дітками-переселенцями

Квітень29/ 2015
avatar
Молодь ДемАльянсу

Броварський осередок Всеукраїнської громадської організації "Молодь Демократичного Альянсу"

Команда сайту «МПЗ» може не поділяти погляди авторів та не несе відповідальності за інформацію, опубліковану у розділі «Блоги». Відповідальність за зміст, достовірність фактів, цитат, власних назв та інших відомостей несуть автори текстів, розміщених у розділі «Блоги»

Кулінарний майстерклас 4Минулої неділі, 26 квітня, «Молодь ДемАльянсу» провела другий навчально-розважальний захід для дітей у рамках свого проекту «Бест друг». Ця волонтерська ініціатива спрямована на допомогу дітям-переселенцям та дітям, чиї батьки перебувають в АТО.

Цього разу майстер-клас проходив у кафе «Штрудель», власниця якого радо погодилась допомогти активістам у організації благодійного проекту. Об 11:00 годині десять діток зайняли свої місця, вимили ручки, приготувались, батьки налаштували свої фотоапарати, і Катерина Бондаренко, волонтер проекту, почала творити диво.

Кулінарний майстерклас 10

Відеоролик про кулінарний майстер-клас

Діти захоплено спостерігали, як майстриня змішує крем, додає туди кольорові барвники, як дістає смачні шоколадні кекси і вимальовує на них візерунки.

Кулінарний майстерклас 8

А ще більше зраділа малеча, коли їй дали самій спробувати розмішати крем, набрати його у спеціальну форму і прикрасити свій кекс.

Кулінарний майстерклас 6

Кулінарний майстерклас 7

Дехто встиг навіть непомітно скуштувати.

Кулінарний майстерклас 2

У цій непростій роботі дітям допомагали волонтери, які після першого майстер-класу з орігамі стали для них справжніми друзями.

Кулінарний майстерклас 3

Кулінарний майстерклас 4

Кулінарний майстерклас 11

Кожен з діток створив два своїх власних унікальних кекси, сфотографувався з ними і, звісно ж, скуштував своє творіння. Після цього задоволена малеча подякувала волонтерам і, взявши батьків за руку, пішла гуляти весняним містом.

Кулінарний майстерклас 9

Кулінарний майстерклас 5