• Сьогодні: Четвер, 20 Січня, 2022

Броварчани через інтернет-флешмоб викликають мера на звітування за 7 років роботи

Вересень23/ 2015
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Вчора активісти броварської команди партії “ДемАльянс” розпочали флеш-моб під назвою “Сапожко, поговори зі мною!” У такий спосіб ініціатори “вірусних фото” хочуть викликати мера міста на діалог з усіма броварчанами – “на відкритий та публічний звіт перед громадою, який він нам усім заборгував 7 разів”. Для того, щоб міський голова дізнався, скільки людей хочуть з ним вживу поспілкуватись, учасникам флеш-мобу пропонується написати на аркуші паперу послання меру, сфотографуватись з цим аркушем та запостити його у соцмережі з хештегом ‪#‎СапожкоПоговориЗіМною‬. У підсумку організатори сподіваються, що мер Броварів Ігор Сапожко таки перестане боятись громади та прозвітує відкрито і публічно про свою роботу.

Зокрема у повідомленні на бровраській сторінці “Демократичного альянсу” сказано:

За 7 років мер Броварів Ігор Сапожко жодного разу не звітував про свою роботу перед виборцями на відкритій зустрічі, хоча це пряма вимога закону. Він “спілкується” з нами через газети та офіційний сайт і роками уникає прямого діалогу. Однак ми переконані, що міський голова не повинен боятись своєї громади і має бути готовим до публічного та відкритого спілкування з броварчанами, та й зрештою просто має виконувати закон.

Принцип відкритості є основоположним для справжньої демократії, тому броварська команда “ДемАльянсу” розпочинає інтернет-флеш-моб серед броварчан під назвою “Сапожко, поговори зі мною!”. Мета флеш-мобу – викликати мера на діалог з усіма броварчанами, на відкритий та публічний звіт перед громадою, який він нам усім заборгував 7 разів.

Щоб взяти участь у флеш-мобі, потрібно зробити три дуже простих кроки:
1) Взяти аркуш паперу і написати на ньому “Сапожко, поговори зі мною!”
2) Сфотографуватись з цим написом (можна – на фоні якоїсь проблеми міста, про яку ви б хотіли запитати, або ще якось покреативити)
3) Запостити це фото у соціальних мережах з хештегом‪#‎СапожкоПоговориЗіМною‬ (якщо фото буде вдале, можна поставити на аватар ;-)).

Берестовий Флеш-моб

Ми знаємо, що “виборчий штаб” мера активно моніторить броварчан на фейсбуці, тому розраховуємо на оперативне публічне запрошення жителів Броварів на звітування міського голови

Долучайтесь! Відкритість влади понад усе!