• Сьогодні: Субота, 6 Березня, 2021

Діти мої, діти, куди вас подіти?

Січень08/ 2013
avatar
Прес-служба ВО Свобода

Броварська партійна районна організація

Команда сайту «МПЗ» може не поділяти погляди авторів та не несе відповідальності за інформацію, опубліковану у розділі «Блоги». Відповідальність за зміст, достовірність фактів, цитат, власних назв та інших відомостей несуть автори текстів, розміщених у розділі «Блоги»

Незважаючи на нелегкі економічні умови в нашій країні і часто скрутний матеріальний стан молодих сімей, в Броварах народжується багато дітей. Але у щасливих батьків майже відразу з’являються і проблеми. Адже потурбуватися про те, як влаштувати своє маля у дитсадок, батькам доводиться трохи чи не з дня зачаття. Той хто має малюків, не з чуток знає, що аби влаштувати дитину в дитячий садочок, потрібно згаяти купу часу щоб отримати потрібні довідки, а ще й так би мовити “домовитись” з керівництвом дитячого закладу.

Шкода, але останнім часом ми все частіше чуємо, як в одному районі закрили дитсадок, а в іншому – з декількох зробили один. Та натомість, ці приміщення за мізерні кошти орендуються різними установами і ,зокрема, Партією регіонів, де розміщений їх Броварський районний штаб. І що ж ми бачимо, що власні партійні інтереси вони ставлять вище наших суспільних потреб, що їм зовсім немає діла до наших дітей, і в котре вони “підтвердили” свої лозунги – “Покращення життя вже сьогодні” та “Діти наше майбутнє” .

Скільки ще ми будемо терпіти таке “покращення”. Давайте підтримувати один одного та виборювити наші власні права гуртом, адже тільки разом ми зможемо змінити ситуацію.

Голова Броварської районної партійної організації ВО”Свобода”
098-475-61-97 Шевчук Олег

 • avatar
  Сергій Іллюхін
  8 років тому

  Олеже, трішки б більше конкретики.
  Бо одна справа не з чуток знати, а інша справа – конкретні назви дитячих садочків і конкретні прізвища керівників, які вимагають “домовленостей”.
  Діліться досвідом! :)

 • avatar
  Тарас Мельничук
  8 років тому

   Хабаря “попросять” коли вже безпосередньо приведете дитину в садок а виявиться що групи сформовані. Моя дружина записала дитину зразу після народження і була 30-ю у списку, а на момент формування груп дивним чином опинилися на 150-му. Довелося побігать, але результат – взяли без хабаря і зіпсованим настроєм у завідуючої садочка.

  • avatar
   Nata_ly
   8 років тому

   Я записувала малого раніше, хабаря ніхто не вимагав, але просили зробити благодійний внесок в розмірі “скільки можете, але не менше 300 грн”. Але це було станом на 2009 р. Благодійний внесок перераховувався на офіційний рахунок. На цей же рахунок іде щомісячна плата за дитсадки. Щодо посувань у списку – є ще позачергові дітки. Наприклад, якщо на момент запису дитини в дитсадок туди ще ходить її старший брат/сестра, дитину візьмуть без черги. Ну, і є ще якісь пільгові категорії – це треба уточнювати.

  • avatar
   Nata_ly
   8 років тому

   І ще – не знаю, як зараз, але станом на той же 2009 було так: із записаної кількості дітей на 1 вересня в групу прийшло десь 2/3, інших вихователі ні разу не бачили. Тобто список складався років за 2 до того, а на момент формування групи частина або відмовилась, або переїхали, або народилася 2-га дитина, і першу залишили вдома. І таким чином вільні місця  з`являються безпосередньо перед 1 вересня.

 • avatar
  Сергій Іллюхін
  8 років тому

  Чомусь звернув увагу… Олеже, Ви голова районної організації? Тобто є окрема міська? Хто її очолює? Брусенська?