• Сьогодні: Четвер, 7 Липня, 2022

Олексій Здоровець став лідером нового політичного осередку “Сила людей” у Броварах

Березень06/ 2017
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

4 березня в автобіографії колишнього свободівця та секретаря міськради Олексія Здоровця з’явився новий рядок. На своїй сторінці у соціальній мережі “Фейсбук” він оголосив, що став лідером Броварської міської організації політичної партії “Сила Людей”. Олександр Солонтай, один з лідерів “Сили людей”, повідомив, що позиція партії – Олексій Здоровець формально їм підходить.

Як повідомляє офіційна сторінка Броварського осередку партії “Сила Людей”, у суботу, 4 березня, було створено ще одну міську організацію цієї партії – тепер в Броварах. Після таємного голосування було обрано голову осередка Здоровця Олексія Михайловича та його заступника Чиснікова Фелікса Володимировича.

На своїй сторінці у FB Олексій Здоровець відзначив цю подію зміною нового статусу:

На місцевих виборах 2015 року політична партія “Сила людей” здобула по Україні: 210 мандатів місцевих депутатів та 5 посад мерів і сільських голів. 62 громади, в яких працюватимуть депутати, розташовані в 20 областях України. Метою міської організації, як стверджує офіційне джерело, є впровадження ідеологічних принципів партії в Броварах,

серед яких:

  • Полілідерність. Керівним органом партії є Політична Рада, що складається із делегатів від обласних організацій.Спроможність партії стабільно працювати, не опираючись на особу лідера, є показником справжньої політичної зрілості.
  • Побудова структури «знизу вгору». Первинні осередки об’єднуються у районні та міські організації, які утворюють обласні організації, що делегують представників у Політичну Раду партії.
  • Дієві соціальні ліфти. В основі принципу побудови партії «знизу» лежить можливість кожного члена партії стати лідером й «піднятися» соціальним ліфтом нагору структури.
  • Фінансова незалежність. Лише самофінансування може забезпечити реальну незалежність партії.
    Прозорість та відкритість. «Сила Людей» будується абсолютно прозоро та відкрито з першого дня свого існування.
  • Чіткі механізми контролю. З метою забезпечення контролю за дотриманням усіх правил та засад, партійної дисципліни та етики створено інститут Контрольно-ревізйних комісій, що діють як на центральному, так і на місцевих рівнях.
  • Нова якість політики. Нову якість політики можна забезпечити лише новою якістю політиків. Виховання та навчання нової політичної еліти – одне із пріоритетних завдань «Сили Людей». З метою підготовки якісної альтернативи старим політикам в структурі політичної партії діє навчальний центр.

Нагадаємо, Олексія Здоровця, який став депутатом Броварської міськради за списками партії “Свобода”, на позачерговій сесії 22 лютого 2016 року промерською більшістю було обрано на посаду секретаря.

Після місяця виконання обов’язків, однопартійці-свободівці вирішили, що їх побратим Олексій Здоровець “продався”, тому вони вимагали, аби той склав свій мандат.

18 березня під час позачергової сесії голова фракції “Свобода” Олег Шевчук зачитав заяву, де йшлося про те, що згідно з рішенням політвиконкому центрального апарату партії, Олексія Здоровця вслід за Василем Кочубеєм виключено з лав партії та фракції. Формулювання: “за порушення партійної дисципліни та підтримку працівників КГБ та екс-регіоналів”. Згодом у залі зчинилася бійка, розпилювали сльозогінний газ, внаслідок “чоловічої розмови” Олексій Здоровець вимушений був стрибати з другого поверху міськради. Перед цим сесії міської ради також проходили в напруженій атмосфері: була зеленка, тушки курчат, що символізували “тушкування” обранців. Депутати почали обзаводитися охоронцями.

Тривалий час новообраний секретар не з’являвся на своєму робочому місці через непрацездатність.  31 травня відбулась позачергова сесія Броварської міської ради, під час якої Олексія Здоровця зняли з посади секретаря міськради. Згодом його місце посів Петро Бабич, фракція “Укроп”.

Також повідомлялося про причетність депутата, в час його перебування на посаді секретаря, до афери з лічильниками тепла у Броварах. Олексій Здоровець заперечував обвинувачення та заявляв про намагання міської влади таким чином його дискредитувати.