• Сьогодні: П’ятниця, 22 Жовтня, 2021

ОФІЦІЙНО: Зниклий секретар броварської міськради Здоровець – «непрацездатний»

Квітень12/ 2016
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Секретар Броварської міської ради Олексій Здоровець, зв’язок з яким зник після резонансних подій 18 березня, наразі “відсутній на робочому місці у зв’язку з тимчасовою непрацездатністю”. Про це йдеться в офіційній відповіді міського голови Ігоря Сапожка, наданої на звернення голови фракції ВО «Свобода» у Броварській міській раді Олега Шевчука. Відповідний документ у розпорядження «Маєш право знати» надав сам депутат Шевчук.

29 березня – через 10 днів після зникнення Здоровця, – колишній однопартієць секретаря міської ради звернувся до апарату міськради з проханням пояснити причини відсутності секретаря на робочому місці протягом тривалого періоду. Нагадаємо, що востаннє на публіці Олексія Здоровця бачили під час сесії 18 березня, з якої секретарю міської ради довелося тікати шляхом вистрибування з вікна кабінету мера міста Ігоря Сапожка (другий поверх будівлі міськвиконкому). З того моменту зв’язок зі Здоровцем припинився.

Втеча секретаря міської ради Олексія Здоровця з сесії міської ради 18 березня. Фото Миколи Кожемяка

DSC_8223

DSC_8225

DSC_8225

DSC_8227

За словами депутатів, з того моменту Здоровець більше не з’являвся на робочому місці і взагалі не виходив на контакт ні з колегами, ні з пресою. З огляду на відсутність інформації про місцеперебування секретаря міської ради, дехто з колег Олексія Здоровця по депутатському корпусу виступав з ініціативою звернутися до поліції із заявою про зникнення людини.

Однак 7 квітня на звернення Олега Шевчука надійшла офіційна відповідь за підписом Ігоря Сапожка. У ній ідеться про те, що Олексій Здоровець «відсутній на робочому місці та не виконує власні повноваження секретаря міської ради у зв’язку з тимчасовою непрацездатністю» – вірогідно мається на увазі лікарняний.

фото

Нагадаємо, що минулої суботи, 9 квітня, під час спроби Василя Кочубея провести своє звітування перед виборцями, його колишні однопартійці вимагали у депутата скласти мандат. Кочубей відмовився, після чого відбулася сутичка з його охоронцем, який застоував проти “свободівців” металеву палицю. Зрештою, Кочубея таки вкинули до сміттєвого баку.

IMG_9255_2

Зазначимо, що сьогодні Броварський осередок ВО «Свобода» публічно звернувся до Олексія Здоровця та Василя Кочубея із закликом добровільно скласти мандати депутатів міської раду з огляду на порушення статуту партії «Свобода», за списками якої їх було обрано броварськими депутатами: у такому випадку “свободівці” обіцяють “залишити у спокої” Здоровця та Кочубея.