• Сьогодні: Четвер, 20 Січня, 2022

У міліції подякували броварським самооборонцівцям за охорону громадського порядку

Червень24/ 2014
avatar
Тарас Шако

журналіст видання "Маєш право знати", громадський активіст

…П’ятничне надвечір’я біля броварської міліції. Вздовж алеї, яка веде до навстіж прочинених дверей відділку, розміщені традиційні дошки з фотороботами злочинців. Хто б міг подумати трохи більше ніж півроку тому, що поруч із фотопортретами розшукуваних міліцією грабіжників та рецидивістів висітимуть обличчя втікачів Януковича, Захарченка, Клюєва, Коряка?

photo1 (2)

Здаля видно гурт кремезних чоловіків в цивільному, серед яких можна впізнати відомих громадських активістів. Однак сьогодні вони прийшли не пікетувати міліцію, щоб звільнити «запакованих» побратимів, а зовсім з іншого приводу.

На сходах всіх зустрічає керівник сектору охорони громадського порядку Руслан Отрох. Він відкриває грати в холі будівлі та запрошує на другий поверх до актової зали. Сьогодні тут вручатимуть грамоти самооборонівцям, які з лютого разом з міліціонерами патрулювали вулиці нашого міста та ловили правопорушників.

Першим слово взяв Володимир Жадан – один з координаторів громадського формування з охорони громадського порядку. Він повідомив, що самооборонівці спільно з працівниками міліції співпрацюють майже 4 місяці. Патрулювати вулиці почали 24 лютого, впродовж цього часу приєднувались багато людей і лише завдяки цьому вдалось зберегти порядок на вулицях Броварів та стабілізувати післяреволюційну наелектризованість у суспільстві.

Виконуючий обов’язки начальника міліції Олег Алєшко – єдиний, хто свою промову висловлював сидячи. Тимчасовий керівник броварської міліції згадав революційні часи, коли він передбачив, що правоохоронцям буде потрібна допомога громадськості. Проте з уст Алєшка не пролунало слів «Революція» чи «Майдан»: для позначення зимових подій в центрі Києва в. о. начміла використав беземоційний евфемізм «час змін».

DSC_0851

Далі виконуючий обов’язки начальника броварської міліції трохи розказав про показники роботи та динаміку розкриття злочинів. За словами Алєшка, броварський міськвідділ міліції лідирує в Київській області за показниками лінії БНОН – боротьби з незаконним обігом наркотиків.

Що стосується сектору громадської безпеки, то тут в міськвідділу проблеми – нестача кадрів, а саме дільничних інспекторів міліції, які через велике навантаження і великий об’єм робіт не витримують – переходять працювати в інші відділи. Проте все ж таки міліція намагається не допускати росту рівня злочинності наявними силами. Відтак Алєшко переконаний, що припиняти співпрацю міліції та самооборони в нинішній час не варто.

Тимчасовий керівник правоохоронців висловив надію, що до кінця року ситуація в країні стабілізується, і відділок чекатиме реорганізація. Він вважає доцільним розділити відділ на окремі блоки: кримінальний та громадської безпеки. За його словами, вони мають діяти окремими структурами зі своїми керівниками. На його думку, це дозволить міліції значно ефективніше працювати, бо кожен керівник буде нести відповідальність за конкретну ділянку роботи.

Повертаючись до теми співпраці громадських формувань та міліції, Алєшко зазначив, що над охороною порядку впродовж цих чотирьох місяців на території міста та району в різний час працювали близько 300 осіб. Він зазначив, що для ефективної роботи самооборонівцям в міськвідділі навіть виділили приміщення.

Отримати грамоти в актовий зал міліції прийшли не так багато людей. З рук Алєшка пам’ятні подяки отримали близько 30 осіб, які разом з правоохоронцями охороняли громадський порядок.

DSC_0837

DSC_0844
Грамоти вручали координатор громадського формування з ОГП Оксана Савоста та Олег Алєшко

Алєшко підкреслив, що ці подяки – не просто папір, а пам’ять та історія, яка час від часу нагадуватиме про участь в непрості буремні події в нашому місті.

Один з нагороджених – «свободівець» Олег Шевчук, якого не раз броварські міліціонери затримували на минулорічних акціях в підтримку Віталія Запорожця та захисту парку «Перемога» від земельних апетитів Сергія Федоренка. «Чесно кажучи, не очікував!», – сказав Шевчук, тиснучи руку Алєшку.

DSC_0855
Руслан Отрох

Після вручення грамот самоборонівці та міліція обмінялись люб’язністю та словами подяки. Зокрема, виступив керівник сектора охорони громадського порядку Руслан Отрох. Він зазначив, що підтримка небайдужих броварчан була дуже важливою для працівників міліції, які самі прийшли в лютому до міськвідділу та запропонували свою допомогу. Отрох висловив подяку самооборонівцям за спільне патрулювання, зокрема під час масових заходів на 9 травня, під час позачергових виборів Президента та випускних вечорів.

Наприкінці учасники заходу зробили спільне фото на згадку.

DSC_0860

Фото – Ігор Кіт

 • avatar
  Oleg Tertyshnik
  8 років тому

  Ганьба!! Все, – злили Революцію Гідності. Все тихо-мирно. Вже цілуємось із мєнтами, які ще вчора вбивали на майдані побратимів? Дуже хотілось побачити, як Шевчук тисне руку цьому подонку пОтроху. Чомусь не бачу такої фотки. Якщо є такі фотографії, викладіть тут будь ласка…

  Забувся, Олеже, як цей пОтрох тебе “пакував” за нізащо? Забувся, як він же, кришував тітушок у парку перемоги? Як він завзято оберігав ригіоналів?

  Боротьба у них із наркоманією, як найвище досягнення… ну-ну… почекаємо,
  поки самі себе поборють. От тільки як це їм вдасться – запроторити себе ж у тюрягу?

  Ось за цим посиланням http://pravo-znaty.org.ua/pislya-avtoprobigu-protestuvalniki-pidsvitili-ofis-brovarskih-regionaliv-fayerami/ дуже добре видно і Олега Шевчука із мегафоном і пОтроха теж із мегафоном . Тільки один іде ходою проти режиму януковича, а інший – охороняє дитсадок (офіс партії ригів).

  За цим посиланням http://pravo-znaty.org.ua/nevidomi-u-formi-militsiyi-blokuyut-bro/ видно посміхнену рожу пОтроха, який керує мєнтами, що не пускають журналістів на відкриту сесію міської ради.

  Та і взагалі, на цьому сайті, майже кожен другий матеріал, де засвітилась морда пОтроха. Хто бажає і слідкує за матеріалами – той знає і знайде.

  Я б на твоєму місці порвав ту грамоту та кинув йому в обличчя.

  І наостанок – на днях був у райвідділку міліції. Щось там змінилось? Де там, як і раніше сидять, відгородились від людей гратами. Не зрозуміло, хто сидить у тюрязі. Мєнти самі себе у тюрягу запроторили ?

  Побачив Гімн України… Ганьба – вони кожного дня, по декілька разів проходять повз цей державний символ … Так, його як спаплюжили і вивісили (ще за часів ригів), так він там і вісить. Все у відео, до Вашої уваги. пОтрох ,дивним чином, цілком випадково теж попав у кадр. Впізнав мене, видно що впізнав… Нічого боротьба тільки починається.

 • avatar
  Илья
  8 років тому

  Ай молодцы самообороновцы!нет слов…теперь вид ещё важнее будут делать, катаясь по Полтиннику.