• Сьогодні: Вівторок, 7 Лютого, 2023

Народна рада висунула Сімутіна на посаду секретаря міськради та виставила йому 5 вимог

Березень19/ 2014
avatar
Тарас Шако

журналіст видання "Маєш право знати", громадський активіст

народна рада_сімутін09Після зустрічей 17 березня з міським головою Ігорем Сапожком та місцевими підприємцями, Броварська Народна Рада визначилась з новою кандидатурою на посаду секретаря міської ради. Як відомо, Юрія Плаксю, раніше підтриманого громадським активом, різко розкритикували депутати більшості та підприємці. На  тригодинному засіданні члени Народної ради вирішили запропонувати на пост секретаря депутата від «УДАРу» Романа Сімутіна. На круглому столі в Сапожка підприємці та присутні депутати від влади не заперечували проти кандидатури «ударівця».

Після круглого столу в Сапожка ввечері 17 березня відбулось засідання Народної ради, де громадські активісти обговорювали можливі кандидатури на пост секретаря. У результататі члени Народної ради більшістю голосів підтримали депутата міської ради від “УДАРу” Романа Сімутіна, який уже не один рік системно аналізує усі проекти рішень, що виносяться на розгляд ради. Крім того, депутат має професійних юристів-помічників, які добре розуміються на законодавстві про місцеве самоврядування.

народна рада_сімутін02

народна рада_сімутін10

До кандидата висунули кілька вимог в разі його обрання на посаду:

1)    Забезпечити повний доступ громадськості до всіх документів, передбачених Законом «Про доступ до публічної інформації», щоб громада могла здійснювати безперешкодний контроль за діяльністю міськради та виконкому (в тому числі доступ до повних проектів рішень та архіву рішень за попередні роки);

2)    Ініціювати спрощення процедури доступу громадян до пленарних засідань Броварської міської ради та засідань виконавчого комітету шляхом внесення змін до регламентів, а також ініціювати проведення прямих трансляцій сесій, засідань виконкому та засідань постійних комісій;

3)    Сприяти забезпеченню громадського контролю за редакційною політикою комунальних ЗМІ (телестудія, газета, радіо) шляхом створення народних редколегій, а на КП «Телестудія «Наше місто» – шляхом призначення нового директора, кандидатуру якого запропонує Броварська Народна Рада. При цьому народні редколегії повинні виступати гарантами об’єктивної та збалансованої подачі новин  з дотриманням усіх журналістських стандартів (без перекосів як в одну, так і в іншу сторону);

4)    Забезпечити оприлюднення на офіційному веб-сайті Броварської міської ради всієї необхідної інформації для максимальної прозорості роботи органів влади (для прикладу: квартирна черга, план проведення ремонтів будинків та доріг – повний перелік має сформулювати Броварська народна рада спільно з громадськістю);

5)    Сприяння проведенню чесних та прозорих виборів у м. Бровари.

народна рада_сімутін04

народна рада_сімутін06

народна рада_сімутін07

Як відомо, вчора Ігор Сапожко заявив, що не збирається йти у відставку. Враховуючи це, члени Броварської Народної Ради заявили, що особливо важливим є, щоб посаду секретаря ради обійняв опозиційний депутат – для здійснення повноцінного громадського контролю за усіма проектами рішень, які виносяться на розгляд.

народна рада_сімутін05

Зранку 18 березня представники Народної ради занесли Сапожку відповідне звернення, адресоване йому та депутатам міськради. Серед вимог Народної ради – скликання сесії 20 березня, прийняття важливих для життєдіяльності міста рішень,  включення до порядку денного питання про призначення нового секретаря міської ради. Відставка міського голови також залишилась серед вимог активістів.

звернення народної ради

Замість того, щоб повідомити дату проведення сесії, мер попросив зареєструвати документ у відділі звернень. Також Сапожко зазначив, що цього дня будуть обдзвонювати всіх депутатів з метою з’ясувати, де вони перебувають. Лише після цього можна буде говорити про день скликання сесії, як стало зрозуміло зі слів міського голови.

Фото Марії Придьми

 • avatar
  Павел Апаев
  9 років тому

  Люстрация не кастрация. А можно представить доказательства , а именно как предложенный персонаж голосовал на голосованиях броварской рады не только касательно данных вопросов? Если можно, то без заключений “народных” рад, и “общественности” Броваров. Приму лишь “сухие” факты.

  • avatar
   Maksim Dyachenko
   9 років тому

   так робіть запит до міськради, це ж просто.

   • avatar
    Наталья
    9 років тому

    Вы сначала люстрацию в своих рядах проведите. А то просто смех вызывают фото ваших активистов на митингах, которые еще недавно благодарили с экранов телевизора Партию регионов.

    • avatar
     Yuriy Cherednyk
     9 років тому

     Оце, Наталя, так коментар! Більш детально можете надати відповідь – коли це і хто саме були вдячні регіоналам, крім зрозуміло самих регіоналів та їх сателітів?

     А ви самі, до речі, якої думки щодо політиків, котрі були ще вчора в партії вбивць?

     • avatar
      Павел Апаев
      9 років тому

      Вы имеете ввиду членов удар, свободы, фронта змин и батькивщины с бютом? Ведь именно они затягивают дело с выяснением причин и обстоятельств смерти погибших на майдане с обеих сторон. Моё отношение к ним как к РТИ(резиново -техническим изделиям)№2 особенно на фоне заявлений о бездействии милиции в Харькове, Донецке, Луганске… Милицию в Киеве они работать почему-то не просили :)

     • avatar
      Yuriy Cherednyk
      9 років тому

      Ну-ну. Можете прямо і чітко надати відповідь – представники якої партії погоджували прямі дії стосовно вбивства і каліцтва людей на Майдані? Чи не партія регіонів причетна до смертей, чи не партія регіонів та її члени і прихильники встановлювали умови та правила роботи майже скрізь, чи не партія регіонів фактично керувала країною через суди, прокуратуру, міліцію?
      Тому саме з членів-регіоналів (навіть якщо вони вчора і вийшли з цієї ганебної партії) і треба починати ! Нехай нададуть громадськості відповідь – чому вони підтримували режим Януковича?!

     • avatar
      Павел Апаев
      9 років тому

      Я не могу ни на какую партию взвалить это бремя, включая и партию регионов и президента:)без заключений баллистичечких экспертиз и заключений судмедэксперта(а не журналистов Нного канала), выводов следствия. Я удивлён, как “новая” власть не стремиться выяснить истинные причины смертей, а даже пытается всячески уйти уйти от любых попыток расследований, что наталкивает на мысль что всё-же и новые к смертям причастны.:) События со снайпером в Крыму когда 17 летний снайпер дятел стрелял и в украинцев и в самооборону Крыма подтверждают наличие различных версий.

     • avatar
      Yuriy Cherednyk
      9 років тому

      Павел, якщо ви пишете: “Я не могу ни на какую партию взвалить это бремя, включая и партию регионов и президента” – це дає відповідь на багато питань стосовно вашої позиції.

   • avatar
    Павел Апаев
    9 років тому

    навіщо, люстріровать долбодятлів то марна справа:) мене цікавлять лише результати голосування людині, котру купка невігласів хоче зробити секретарем міської влади.

 • avatar
  Павел Апаев
  9 років тому

  Ребятки, партии, Крым… Это хороше, но далеко, так расскажите какой зашибатый Симутин, как он будучи депутатом городского совета “боролся” с незаконными махинациями “влады” и отчуждениями земель? Ну раз вы его попытались в секретари выдвинуть, он же наверно зашибатый и не запачканный должен быть?

 • avatar
  Олег Олейник
  9 років тому

  Задаю вопрос повторно!!! (модераторам) который касается Симутина:

  …”У результататі члени Народної ради підтримали депутата міської ради від “УДАРу” Романа Сімутіна…. – депутат має професійних юристів-помічників, які добре розуміються на законодавстві про місцеве самоврядування…”

  Роману Симутину, год назад, поверил целый дом нашего города, по улице Воссоединения 7, который своими силами, на протяжении нескольких недель боролся с застройкой участка возле своего дома, сносили забор и просто не пускали строителей близко к дому, до момента появления Симутина!..

  Поверили обещаниям его лично, что разберется, подаст в суд и остановит это строительство. Поверили, отступили и что???
  3 месяца и очередная аптека работает???
  А суд?
  А обещания?
  А как же массовая раздача “визиток” я всегда на связи???
  А может вам “хозяин аптеки” денег дал??? Был у нас массажист, появится аптекарь :)
  В доме более 200 квартир, а это минимум 400 человек! Пригласите нас всех на ваше собрание и спросите кто хочет вас видеть “честным секретарем”?!

  Ув. Качур, Дяченко и Ко – вы же за люстрацию? Видите Симутина часто? Собираетесь на собрания… Спросите как дело в суде продвигается?! Жители дома готовы придти и “поддержать” секретаря… Не забудьте написать когда нужно явиться, а готов объявления расклеить…