• Сьогодні: Вівторок, 24 Травня, 2022

Дмитро Ценов офіційно очолив поліцію Київської області

Грудень30/ 2016
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

29 грудня було офіційно оголошено про призначення начальника Поліції Київської області Дмитра Ценова. Про це зазначено на сайті Національної поліції в Київській області.

Як зазначається в повідомленні, 29 грудня на розширеній міжвідомчий нараді т.в.о. Голови Національної поліції України Вадим Троян оголосив наказ про призначення очільника поліції Київської області Дмитра Ценова.

Голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Горган привітав новопризначеного начальника обласної поліції та зазначив, що це призначення було очікуваним. «З сьогоднішнього дня починається відлік нового етапу діяльності обласної поліції. Всі здобутки, всі перемоги будуть спільними», – зазначив Олександр Горган. Також він додав, що всі органи державної влади, які є підзвітні державній обласній адміністрації, будуть співпрацювати, взаємодіяти та допомагати на повну викладку нашій обласній поліції.

Нагадаємо, цього літа Дмитро Ценов був призначений на посаду т. в. о. начальника Головного управління Національної поліції в Київській області. Його попередник Дмитро Головін очолив Департамент карного розшуку Національної поліції.