• Сьогодні: Понеділок, 5 Червня, 2023

«Гроші» (1+1): Організація «Варта» Юрія Кравця дурить людей на гроші

Лютий08/ 2017
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Правозахисна група «Варта», головний офіс якої розташований у Броварах, обіцяє українцям добитися отримання 5 земельних ділянок, на які ті мають право згідно із законодавством. Після здійснення операції ділянку мають продати, а гроші – поділити між організацією та клієнтом. Однак, за це просять заставу у 5 000 грн, а також –  почекати 12-14 місяців. Група діє вже не перший рік, але щасливих власників ділянок або «навару» з їхнього продажу віднайти не вдалось. Водночас, розшукали свідчення, що схема є «лохотроном». Про це йдеться в сюжеті програми «Гроші» телеканалу 1+1.

Керівник «Варти» Юрій Кравець обіцяє: за цією схемою ви можете безпечно та офіційно отримати не менше $ 50 000. Для цього лише потрібно закласти своїх 5 000 грн і почекати 12-14 місяців.

Сюжет передачі «Гроші» телеканалу 1+1 (дивитися із 36:15)

Як ідеться в сюжеті, представник «Варти» в Києві на ім’я Віктор розповідає журналісту, який представився потенційним клієнтом: охочому отримати прибуток необхідно надіслати папери у Бровари, на 4-те відділення «Нової пошти». Слід зазначити, що саме в цій будівлі, по вул. Грушевського, 9/1, розміщене центральне відділення правозахисної групи «Варта».

Юристи і землевпорядники організації мають знайти вільні ділянки землі та оформити їх на громадянина, що звернувся до «Варти». Опісля вони знаходять покупців на землю за ринковою ціною. Журналісту «Грошей» порахували: він отримає понад 2 млн. грн. Це навіть більше, ніж обіцяє Юрій Кравець у ролику на Ютубі.

В офісі «Варти» на запитання нібито потенційного клієнта зазначили: із 45 справ людей, які у вересні-жовтні 2015 року прийшли до них, «закрили» 39. Однак, де знайти цих щасливчиків, не підказали. Не найшли журналісти і самого Юрія Кравця. В його броварському офісі запевнили, що голова правозахисної групи зараз поза Україною. Не розшукали очільника і за вказаними адресами квартири у Броварах і маєтку в Красилівці.

Слід зазначити, Юрій Кравець нещодавно заявив, що інформація про угоди буде значно обмежена в доступі. Керівник організації пов’язує це, зокрема, із «публічним негативом», який висловлюють щодо «Варти».

Юрій Кравець – броварський діяч, родом із Рівненщини. Керівник правозахисної групи «Варта», яка існує вже не менше 4-х років. За свідченнями активіста Сергія Іллюхіна, чоловік також брав участь в організації фінансової піраміди МММ, про що раніше можна були знайти відеоролики в інтернеті. Юрій Кравець у минулому неодноразово балотувався на посаду міського голови Броварів.

Нашим журналістам також не вдалося зв’язатися з представниками правозахисної групи. Редакція “Маєш право знати” готова оприлюднити коментарі Юрія Кравця та правозахисної групи “Варта”.

Фото – блог Юрія Кравця