• Сьогодні: П’ятниця, 9 Червня, 2023

АНОНС: У четвер відбудеться прес-конференція Різаненка щодо шансів на повернення земель РПЦ державі

Січень19/ 2016
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Цього четверга, 21 січня, об 11:00 відбудеться прес-конференція на тему «Стан справ на ДП «Радіопередавальний центр»: шанси на повернення землі Державі». Захід анонсований на сторінці “команди народного депутата Павла Різаненка”.

Як ідеться в повідомленні, спікерами під час прес-конференції будуть в. о. директора ДП «Радіопередавальний центр» Олексій Скочко, член земельної комісії Броварської міської ради Володимир Опалько, а також народний депутат Павло Різаненко.

Організатори винесли на порядок денний такі питання:

  • що робиться для повернення землі у державну власність;
  • кандидати на посаду директора «Радіопередавального центру»;
  • судові справи, за якими наразі відкрито впровадження по викраденню 94-ох гектарів земель Радіопередавального центру.

Захід відбудеться в адмінбудівлі «Радіопередавального центру» по вулиці Олега Оникієнка (колишній Кутузова), 6.

Нагадаємо, що у 2013 році броварські депутати фактично подарували Віктору Поліщуку річний бюджет міста у вигляді цієї землі. Спочатку місцеві депутати проголосувала за передачу земель колишнього ДП «Радіопередавальний центр» в оренду 48 громадянам для сільського господарства. Потім усі вони в один день передали свої ділянки ТОВ «Компанія Інтер-профіт». Відразу після цього депутати з подачі мера Броварів Ігоря Сапожка проголосували за те, щоб ці землі отримали новий статус – під промислову забудову. З того часу за повернення ділянок тривають суди.