• Сьогодні: Четвер, 9 Липня, 2020

Інформаційна війна не менш важлива!

Березень02/ 2014
avatar
Андрій Качор

Незалежний журналіст, громадський активіст

Команда сайту «МПЗ» може не поділяти погляди авторів та не несе відповідальності за інформацію, опубліковану у розділі «Блоги». Відповідальність за зміст, достовірність фактів, цитат, власних назв та інших відомостей несуть автори текстів, розміщених у розділі «Блоги»

imagesШановні наші читачі! Я звертаюся лише до тих, хто нам довіряє, але водночас здатен сприймати будь-яку інформацію критично.

За останні кілька тижнів популярність «Маєш право знати» зросла на порядок. В умовах паралічу муніципальної преси (припинили вихід міські газети, з телестудії найманцями Сапожка викрадено обладнання, без якого не можна вийти в ефір) цей ресурс став мало не єдиним каналом систематизованої інформації про ситуацію в місті. Саме тому проти «Маєш право знати» та наших журналістів сьогодні розгорнуто широкомасштабну кампанії з дискредитації, котру проводять агенти Сапожка та недобитки броварських «регіоналів».

В коментарях до кожної нашої публікації – купа безпідставного бруду, який поширюють члени виконавчого комітету Броварської міської ради, «медіа активісти» Партії регіонів, які працювали ще на виборах 2012 року, а також ідейні прихильники режиму Януковича-Сапожка. Звісно, більшість розумних людей здатні відділити зерно від полови, однак засилля подібних коментарів в багатьох броварчан може скласти хибне враження про реальну підтримку Сапожка та поваленого режиму Януковича в Броварах. В умовах фактичного надзвичайного стану в місті та країні – це більш, ніж небезпечно.

Сьогодні наші журналісти мусять працювати в умовах надзвичайно напруженого графіку, майже цілодобово, маючи всього кілька годин для сну, позаяк ситуація вимагає нашої участі не лише, як медійників, але й у якості активістів, а інколи й політиків. На жаль, ми банально не маємо часу на словесні перепалки з цієї «п’ятою колоною» режиму Януковича- Сапожка, яка, фактично, працює на роз’єднання нашого суспільства перед загрозою військового вторгнення Росії. Тому я звертаюсь до наших читачів, котрі мають власну думку – активно виголошувати її в коментарях до наших статей і вступати в дискусії з коментаторами, які зараз з усіх сил намагаються відбілити колишню владу Сапожка, готуючи підґрунтя для реваншу поваленого режиму. Я не закликаю нікого висловлювати кимось нав’язану думку – це має бути лише ваша, виключно ваша думка!

Інформаційна війна – один з найважливіших фронтів нашої боротьби як із зовнішнім, так і з внутрішнім ворогом, не забуваймо про це!

Позначки: