• Сьогодні: Понеділок, 15 Серпня, 2022

Інтерактивна карта ремонтів доріг у Броварах оприлюднена на сайті міськради

Березень27/ 2017
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

На офіційному сайті Броварської міської ради з’явилась інтерактивна карта. На неї нанесені об’єкти ямкових, поточних і капітальних ремонтів міських доріг та міжбудинкових проїздів. На карті можна знайти як позначки про недоліки, роботи над якими вже мали бути завершені, так і об’єкти, які лише планують відремонтувати.

Наразі на карту найбільше нанесено об’єктів ямкового ремонту – 176 (червоні краплі та лінії). Серед них уже виконали роботи на 12 об’єктах (зелені краплі). З-поміж поточних ремонтів – 9 об’єктів (сині краплі). Усі вони розташовані по вулицях Олега Онікієнка, Броварської сотні, Сергія Москаленка, Вокзальній і Ярослава Мудрого.

Деякі об’єкти позначені на карті лініями, а не краплями. І якщо для ямкових ремонтів це означає, що місце позначене приблизно (таких об’єктів лише 2), то для капітальних ремонтів – визначені конкретні ділянки об’єктів, які ремонтують.

Так, згідно з картою, капітальні ремонти заплановані (з урахуванням проектних робіт) на 12 об’єктах (чорні лінії), 8 пішохідних доріжках і тротуарах (фіолетові лінії) та 43 внутрішньоквартальних міжбудинкових проїздах і тротуарах (жовті краплі). На одному такому проїзді чи тротуарі по вул. Володимира Великого, 2 роботи вже завершили (зелена крапля).

Нагадаємо, «Маєш право знати» аналізує актуальні зміни до міських програм, над якими працюють управління житлово-комунального господарства та відділ капітального будівництва Броварської міської ради. Серед них – об’єкти капітального і поточного ремонту броварських доріг, міжбудинкових проїздів тощо.