• Сьогодні: Понеділок, 24 Січня, 2022

Кизим замість Кузика: заміна в депутатському корпусі броварської міськради

Липень01/ 2014
avatar
Андрій Качор

Незалежний журналіст, громадський активіст

Петро Кузик
Петро Кузик

Депутат від ВО «Свобода» Петро Кузик після перемоги Майдану отримав підвищення: 19 квітня тодішній в.о. Президента Турчинов призначив «свободівця» головою Деснянської РДА в м. Києві. Відповідно Петро Миколайович мав зробити вибір: чи зайняти новий пост, а чи лишатись в складі броварського депутатського корпусу.

Очікувано, Петро Кузик обрав більш впливову посаду у столиці, а тому відмовився від мандату броварського депутата. На наш запит до міськради було отримано відповідь, що заява від Кузика про складання ним повноважень надійшла до апарату ради 4 червня – через півтора місяці після його призначення головою Деснянської РДА.

фото (2)

Відтепер місце Кузика в Броварській міській раді займе наступний кандидат, який обирався до Броварської міської ради за списком ВО «Свобода» – Василь Петрович Кизим. Саме він ішов третім номером виборчого списку ВО «Свобода» на виборах до міськради 2010-го року.

Про Василя Кизима наразі відомо не багато – це непублічна персона, Інтернет навіть «не знає» його фото, і судячи з інформації, що видає Мережа, Кизим дотепер не брав участі в політичній боротьбі, окрім як на виборах 201-го року. Василь Петрович пенсіонер, 1951 року народження, проживає в Броварах на вулиці Островського. Окрім того, Василь Кизим очолює місцеве мале приватне підприємство «Фахівець», котре здійснює електромонтажні роботи. Також майбутній депутат рішенням Броварської міської ради ще раніше був призначений народним засідателем Броварського міськрайонного суду, разом з такими скандальними персонами як Юлія Логовченко та його колега по міській раді Ганна Брусенська. Джерела «Маєш право знати» повідомляють, що з екс-«свободівкою» Брусенською Кизима пов’язують особисті стосунки.

Вочевидь, посвідчення депутата Броварської міської ради Василю Кизиму може бути вручене вже під час наступної сесії міської ради. У випадку відмови Кизима від мандату, місце в депутатському корпусі може зайняти 4-ий номер виборчого списку «Свободи» Іван Бабієнко.  

 • avatar
  олег шевчук
  8 років тому

  Кизим Брусеньська та Базишин вони не є членами ВО”Свобода”. На превиликий жаль закон про вибори такий Велике проханя робіть уточнення

  • avatar
   Andriy Kachor
   8 років тому

   Олеже, так в матеріалі і не написано, що вони є членами “Свободи” – тут сказано, що вони йшли за списками ВО “Свобода” – так воно і було, а для цього не обов’язково бути членом партії

   • avatar
    олег шевчук
    8 років тому

    На той час вони були членами партії,але одних вигнали інші самі пішли ,а список залишився .Не вдосконалений закон про вибори.

 • avatar
  Ольга
  8 років тому

  Привертає увагу пікантний анекдот про «особливі стосунки», джерелом якого може бути тільки «втомлений» тампакс, що повернувся із «редакційного завдання». Але дозвольте спитати: яким чином особливості приватного життя особи можуть впливати на виконання нею депутатських повноважень?