• Сьогодні: Вівторок, 28 Вересня, 2021

КП «Броварська ритуальна служба» будуть рекламувати

Листопад21/ 2016
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

140 тисяч гривень. Саме таку суму на програму з реклами КП “Броварська ритуальна служба” озвучив міський голова на оперативній нараді, що відбулася 21 листопада у малій залі Броварського міськвиконкому

Комунальне підприємство, яке надає мешканцям нашого міста ритуальні послуги за помірними цінами, а перевезення та місце захоронення покійника взагалі безкоштовно, перебуває у програшній ситуації, порівняно з комерційними ритуальними фірмами, повідомили на нараді. Саме програма підтримки, вважають у мерії, покликана прибрати корупційну складову та не дозволити дільничним інспекторам, які приїздять на засвідчення смерті, спекулювати на людькому горі. Зокрема, рекламувати ритуальні послуги приватної фірми, роздаючи їхні візитівки, а за це отримувати “гонорар”.

У Броварах, поряд із комунальною ритуальною службою, працює чимало комерційних компаній, які також надають похоронні послуги. На засіданні міський голова заявив, що до реклами своїх послуг і товарів приватні фірми залучають медиків та поліцейських, які першими приїздять засвідчити факт смерті, а відтак, можуть і порекомендувати ту чи іншу фірму з надання ритуальних послуг. За словами мера, юридична особа, яка працює при лікарні (приватна фірма «Петро Великий») забирає 40% ритуальних послуг, які може надавати броварське комунальне підприємство.

«У нашого підприємстві є і люди, і машини для того, щоб безкоштовно перевозити покійників. Та про це знає дуже мало броварчан, – повідомив нашому виданню директор КП «Броварська ритуальна служба» Олександр Мурга. – Загалом наші послуги дешевші, ніж у комерційних фірм. Якщо у приватних компаніях поховання «під ключ» коштує 7-8 тис грн, то у нас – до 4 тис».

Міський голова надав відповідним службам доручення зайнятися  розробкою програми, яка покликана вирішити питання реклами ритуальних комунальних послуг. Одним із способів донесення до броварчан інформації будуть візитівки.

Для довідок: КП «Броварська ритуальна служба» – м. Бровари, вул. Євгена Сверстюка (Калініна), 10. Тел.: (04594) 4-03-46, (067) 406-43-06.