• Сьогодні: Понеділок, 15 Серпня, 2022

Майже половина читачів «МПЗ» переконана, що нові кіоски у Броварах встановлюють незаконно за хабарі

Липень01/ 2013
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Протягом останнього року у нашому місті з’явилась чимала кількість кіосків та торгівельних павільйонів. Їх стало настільки багато, що краєвиди броварських вулиць поступово починають нагадувати ті, які були у 90-х. Місяць тому ми вирішили поцікавитись у наших читачів, як вони ставляться до такого «засилля МАФів» у рідному місті – позитивно чи негативно. І результати нашого онлайн-опитування більш ніж промовисті.

75% учасників нашого опитування висловились однозначно негативно проти масового відкриття нових кіосків у Броварах. При цьому 48% опитаних засуджують їх появу через те, що «їх встановлюють у незаконних місцях за хабарі», а 27% незадоволені навалою МАФів через те, що вони «псують зовнішній вигляд міста».

Опитування по кіосках+

Позитивно ставляться до появи нових торгівельних площ на броварських вулицях лише 14% опитаних. При цьому 10% так вважають, бо завдяки цьому їм тепер «зручніше купувати товари», а 4% розцінюють дозволи на «розміщення тимчасової споруди для здійснення підприємницької діяльності» як турботу чиновників про місцевих приватних підприємців.

Не помітили жодних нових кіосків у Броварах, а відповідно ставиться до проблеми нейтрально 11 % учасників онлайн-опитування.

Загалом на запитання від «Маєш право знати» відповіло 359 читачів нашого сайту.

Також беріть участь у нашому наступному онлайн-опитуванні, присвяченому іншій злободенній темі – побиттю журналіста Андрія Качора під час подій 25 травня у броварському парку «Перемога». Ми пропонуємо вам спрогнозувати, чи притягнуть до відповідальності «бойовика» Сергія Стягова за зухвале побиття нашого колеги. Для того, щоб поділитись своєю думкою, потрібно проголосувати за відповідний варіант у блоці опитування праворуч від статті.