• Сьогодні: Неділя, 5 Грудня, 2021

Мажорський “карфаген” мусить бути зруйнований!

Липень30/ 2014
avatar
Андрій Качор

Незалежний журналіст, громадський активіст

Команда сайту «МПЗ» може не поділяти погляди авторів та не несе відповідальності за інформацію, опубліковану у розділі «Блоги». Відповідальність за зміст, достовірність фактів, цитат, власних назв та інших відомостей несуть автори текстів, розміщених у розділі «Блоги»

admin-ajaxКоли війна так міцно захопила всі думки громадян, ми часто випускаємо з уваги зло, що відбувається прямо перед нами. Активні українці в більшості своїй сконцентровані на  допомозі фронту, і здається, що на тлі цього все інше – незначущі дрібниці. Через це ми майже забули, що повна перемога можлива лише тоді, коли ворога буде знищено не лише в зоні АТО, але й по всій країні. Цей ворог – не лише російські терористи, але й корупція, свавілля місцевих князків та бездіяльність правоохоронців.

Чергове звернення мешканки Незалежності, 4а з черговою скаргою на мажорський притон в «Прометеї», спричинило для нас такий собі флешбек: немов в одну секунду «раптово» згадуєш, що в Броварах досі живуть та процвітають найогидніші прояви держави Януковича. Коли центральний міський культурний центр досі окупований депутатським синком, в якому той творить безпрєдєл, тоді як мама-регіоналка покриває «дитинку» в міліції, прокуратурі та в усіх інших інстанціях. В той час як місцеві підприємці, активісти, студенти, прості роботяги та пенсіонери віддають останнє, аби допомогти фронту, регіоналівський мажор жирує за рахунок бюджету і «стриже капусту» з притону, який вимотав усі нерви  мешканцям навколишніх будинків.

Про цей розсадник насилля та наплювательського ставлення до закону давно відомо всьому місту. Наразі не виникає дискусії: має право він займати наше з вами приміщення культурного центру, чи ні – занадто багато скандальних випадків там відбулось, занадто очевидна його корупційна суть, занадто багатьом броварчанам він набив оскомину. Питання полягає лише в одному: ЯК і КОЛИ від нього буде очищено центральний міський культурний центр. І не менш важливо – що ми хочемо бачити на його місці.

Сьогодні ми вирішили раз і назавжди закрити це питання. Нещодавні два підтвердження нахабної поведінки адміністрації закладу – це останній аргумент для броварчан, аби радикально вимагати від влади негайно припинити діяльність регіоналівського притону. Ми запрошуємо усіх однодумців приєднатися до акції-ультиматуму, яка відбудеться цієї неділі, 3 серпня о 20:00 біля МКЦ «Прометей». Під час вечірнього театралізованого перфомансу – в якому кожен зможе взяти участь! – ми оголосимо владі термін, протягом якого вона має виселити скандальний генделик з культурного центру. Паралельно ми порадимося з громадою, що було би корисно зробити на цьому місці.

Закликаємо усіх, хто бажає долучитись до такої ініціативи, приєднуватись до відповідних спільноти у Фейсбуці, Вконтакте, або ж зателефонувати за телефоном 068 125 30 81: там буде оновлюватись інформація щодо підготовки до акції та наступних кроків. Разом ми дамо владі останню можливість владнати ситуацію в законному руслі, інакше – народ отримає право вирішувати питання “альтернативними” методами.

Революція має тривати до кінця, мажорські «карфагени» мусять бути зруйновані!