• Сьогодні: Понеділок, 8 Серпня, 2022

Міністр молоді та спорту Дмитро Булатов знову приїжджає в “Купаву”

Квітень10/ 2014
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

bulatov_kupava02У п’ятницю, 11 квітня, о 12:00 Міністр молоді та спорту Дмитро Булатов знову приїжджає в Бровари. Минулого тижня він заявляв, що плавальний басейн «Купава» можна запустити 10-11 квітня. Тоді ж глава міністерства роздав доручення місцевим чиновникам – прокурор Гарник мав перевірити документацію на предмет правових ризиків запуску басейну, а міська рада – організувати онлайн-опитування стосовно претендентів на посаду нового директора «Купави».

Завтра Міністр молоді та спорту проконтролює, чи виконали його розпорядження і чи все готово для початку роботи плавального закладу. Також в рамках зустрічі Дмитро Булатов поспілкується з кандидатами на пост директора басейну олімпійського резерву. Вони презентують своє бачення розвитку басейну, громадськість в свою чергу зможе висловити свої зауваження та пропозиції. Після цього урядовець вирішить, хто з кандидатів буде керувати «Купавою» замість дружини масажиста Азарова – Тетяни Федоренко.

Нагадаємо, на сайті Броварської міської ради з 7 квітня триває онлайн-опитування кандидатур на посаду нового очільника басейну. Спочатку беззаперечним лідером голосування був Сергій Бреус, проте вчора адміністратори додали ще кілька кандидатур. За одну ніч з’явився новий фаворит гонки – маловідомий Станіслав Долінін. Голосування продовжується, проте про його чесність під великим сумнівом.

дролинин