• Сьогодні: Вівторок, 26 Жовтня, 2021

Міська рада планує витратити 800 тисяч гривень на ліквідацію наслідків пожежі на Київський

Червень19/ 2013
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

main01В суму еквівалентну 100 тисячам доларів США обійдеться броварським платникам податків ліквідація наслідків масштабної пожежі в п’ятиповерховому будинку на вул. Київській, 302 яка трапилась 17 червня.

За таке рішення проголосували депутати міськради під час позачергової сесії, зібраної цього вівторка у зв’язку з надзвичайною подією.

За словами заступника міського голови Василя Андрєєва, кошти на поновлення даху та компенсацію збитків постраждалим в результаті НП планується отримати за рахунок внесення змін до міського бюджету. Раніше міська влада планувала збільшити статутний фонд КП «Бровари-Благоустрій» на суму в 1 млн. 300 тисяч гривень, проте у зв’язку з пожежею 800 тисяч гривень буде виділено саме з цієї статті витрат.

Кошти планується витрати на повне відновлення шатрового даху, заміну водостічних систем, забитих уламками шиферу з даху та на ремонт постраждалих квартир. За словами Андреєва, на даний момент вже заготовлені будівельні матеріали для проведення відновлювальних робіт на даху: ліс, шифер та руберойд. Хто буде виконувати дані роботи чиновник не зазначив.

Фото взято зі сторінки Sweet Ukraine в мережі Вконтакте