• Сьогодні: Середа, 26 Січня, 2022

Міськрада виділила півмільйона гривень на оздоровлення і реабілітацію бійців АТО та інших пільговиків

Вересень30/ 2015
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Броварська міська рада ухвалила програму, відповідно до якої військовослужбовці Броварів, що брали участь в АТО, а також інші пільгові категорії громадян нашого міста, зможуть протягом 2,5 років безкоштовно користуватися послугами КП «Оздоровчо-реабілітаційний центр» у 9-ій школі. Програма передбачає можливість відвідувати басейн, ходити на гідромасаж і до сольової шахти, а також отримувати психологічну допомогу. Про це йдеться у рішенні, яке депутати ухвалили на останній сесії міськради.

Як зазначили у програмі під назвою «Пропаганда здорового способу життя та надання оздоровчо-реабілітаційних послуг на 2015 – 2017 роки», безкоштовні послуги зможуть отримати мобілізовані та демобілізовані військовослужбовці, які брали участь у антитерористичній операції, а також їхні родини та інші пільгові категорії громадян.

Відповідно до ухваленої програми, до 2017 року включно передбачили 499,5 тис. грн. З них 472 тис. грн. планують виділити на оздоровчо-реабілітаційні послуги із залученням лікарів спеціальних напрямків і тренерів-методистів комунального підприємства. Ще 27,5 тис. грн. запланували на надання психологічної підтримки «для якнайшвидшого подолання стресу, відчаю, відновлення соціальних зв’язків тощо».

Попри вказану в тексті програми терміновість, у 2015 році грошей на психологічну допомогу не передбачили. Цього року виділять лише 100 тис. грн. на послуги «Оздоровчо-реабілітаційного центру» – гідротерапію, відвідування басейну і сольової шахти.

Лісогор Басейн IMG_9804

Лісогор Басейн IMG_9845

Психологічну допомогу бійці та інші пільгові категорії громадян зможуть отримати у 2016 та 2017 роках. На це виділили відповідно 12 та 15,5 тис. грн. На інші вказані послуги комунального підприємства протягом цих років запланували відповідно 150 та 222 тис. грн.

В рамках програми пропаганди здорового способу життя чиновники також передбачили деякі заходи: організацію навчань і тренувань із плавання, проведення лекцій, уроків, круглих столів, майстер-класів, виставок тощо. Як зазначили чиновники, виконання поклали на КП «Оздоровчо-реабілітаційний центр», який взаємодіятиме з громадськими організаціями та іншими юридичними особами. Головний розпорядник коштів – Відділ молоді та спорту Броварської міської ради.