• Сьогодні: Середа, 29 Березня, 2023

На другому благодійному ярмарку-пікніку маленькі броварчани малювали та писали листи солдатам

Жовтень23/ 2014
avatar
Ірина Ющенко

Журналіст видання "Маєш право знати", мешканка Броварів

Другий ярмарок DSC_0057У суботу, 18 жовтня, на численні прохання тих, хто не встиг приєднатися минулого разу, і просто через життєву необхідність Координаційний центр допомоги броварським військовим організував другий ярмарок-пікнік на підтримку наших солдат, котрі служать у зоні АТО.

Чи то завадила холодна погода, чи з якихось інших причин, але вихідного дня на площі Свободи було не так людно, як минулої суботи, коли відбувся перший ярмарок-пікнік. Нагадаємо: тоді було зібрано 25 500 грн, за які волонтери Координаційного центру придбали для броварських захисників 10 кевларових касок та теплий одяг. Та цих коштів виявилося замало, адже, щоб не трубили по телебаченню, в частини наших солдат на зиму немає спальників, теплого взуття та інших речей.

Другий ярмарок DSC_0083

Другий ярмарок DSC_0011

Другий ярмарок DSC_0067

Переважна більшість небайдужих броварчан, котрі долучилися до другої благодійної акції, брали активну участь й у першій. Серед них – Сергій Бреус та Анастасія Калініченко, які реалізовували не лише свою випічку. І цього разу вони спробували приманити до столика із солодощами креативними назвами: «кляцки незалежності», «смак перемоги», «кульки мужності».

Другий ярмарок DSC_0049

Другий ярмарок SAM_1135

Другий ярмарок SAM_1137

На перший благодійний ярмарок Катерина приносила самсу. На другій акції заробляла для наших воїнів жовто-блакитними пряничками у вигляді ведмежат, бегемотиків та слоників – улюблених синових звірят.

Другий ярмарок SAM_1129

Другий ярмарок SAM_1131

Свою випічку, як і минулого разу, представила кондитерська «Камелія», що на вул. Гагаріна, кафе «Щедрий мірошник» (вул. М. Лагунової). Смакували броварчани і піцою від «Дон Кіхот» та смакойликами від ресторану «Олівер Твіст», який долучився до участі в акції.

Другий ярмарок DSC_0034

Другий ярмарок DSC_0091

Другий ярмарок DSC_0167

Другий ярмарок DSC_0056

Другий ярмарок DSC_0114

Другий ярмарок DSC_0139

Сувеніри з українською символікою користувалися не меншим попитом, ніж солодощі, і розійшлися на «ура».

Другий ярмарок DSC_0024

Другий ярмарок DSC_0030

Другий ярмарок DSC_0113

Символом благодійного ярмарку та «королем» випічки був коровай від ПАТ «Київхліб».

Другий ярмарок DSC_0027

Другий ярмарок DSC_0050

Другий ярмарок SAM_1125

Дуже доречним холодної осінньої днини став чай, а також від пана Миколи – шашлик та смажена картопля.

Другий ярмарок DSC_0106

Другий ярмарок DSC_0104

Другий ярмарок DSC_0156

Інна Лисак прийшла на ярмарок з чоловіком Ярославом та донькою Дариною. «Минулої суботи ми сім’єю гуляли в парку і побачили ярмарок. Цього разу вирішили не бути пасивними спостерігачами, тож вечорами робили гіпсові фігурки. Діти можуть проявити свої художні здібності – розфарбувати їх і забрати собі на пам’ять».

Другий ярмарок SAM_1112

Другий ярмарок SAM_1114

До речі, до другого благодійного ярмарку (порівняно з першим) долучилася значна частина дітей: вони не лише продавали власні вироби, а й активно купували, брали участь у запропонованих акціях.

Другий ярмарок DSC_0057

Другий ярмарок DSC_0150

Другий ярмарок DSC_0122

Наприклад, малювали малюнки та писати листи, які ініціатори творчого заходу – студія дитячих свят «Хеппі-пеппі», відразу передала в Координаційний центр допомоги броварським військовим.

Другий ярмарок 1

Єгор Пушкін свого татка, котрий служить у Дебальцево, не бачив понад 45 днів: «Папа, я тобі бажаю удачі й успіху. Я за тобою дуже скучаю і хочу, щоб ти швидше повернувся живим і здоровим», – написав хлопчик.

Другий ярмарок SAM_1118

Другий ярмарок SAM_1120

Другий ярмарок SAM_1117

Цього разу волонтерам удалося зібрати 8 626 грн. Ці кошти підуть для утеплення бійців 11 та 25 батальйонів територіальної оборони «Київська Русь», які воюють під Дебальцево. Звичайно, цього замало. Однак це хоч і маленький, але внесок у перемогу. Нехай воїни знають: броварчани пам’ятають про своїх захисників.

Фото – Ірини Ющенко та Марії Придьми