• Сьогодні: Четвер, 16 Липня, 2020

На Майдані Свободи вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

Березень31/ 2014
avatar
Тарас Шако

журналіст видання "Маєш право знати", громадський активіст

небесна сотня0929 березня минуло 40 днів із трагічних лютневих подій в центрі столиці. В Броварах на Майдані Свободи двічі вшановували пам’ять Небесної Сотні. Спершу о 12:00 на центральну площу міста з гвоздиками прийшли в основному працівники виконкому, керівники відділів та управлінь Броварської міської ради. Священники відслужили панахиду. Пізніше ввечері, о 18:00 на захід із вшанування полеглих Героїв Майдану, ініційований Народною Радою, прийшли близько півсотні броварчан. В сороковини Небесної Сотні святі отці з різних конфесій ще раз провели поминальну службу.

Представники влади утримались від промов, обмежившись лише покладанням квітів. Після закінчення молитви присутні швидко розійшлись.

фото 1

фото 3

О 18:00 на Майдан Свободи знову прийшли священники – вдруге провести богослужіння . Біля імпвізованого меморіалу на центральній площі міста вшанувати пам’ять загиблих українців зібралось близько півсотні броварчан.

небесна сотня25

небесна сотня04

небесна сотня17

В місці, де вшановували пам’ять загиблих, активісти встановили стенди з фотогрфіями кожного Героя Небесної Сотні.

небесна сотня26

Після молитви і запалювання свічок почились виступи священників, місцевих громадських активістів та броварчан, що брали участь в акціях протесту проти влади Януковича.

небесна сотня21

небесна сотня07

небесна сотня11

небесна сотня14

Насамкінець на встовленому екрані присутнім продемонстрували відеоролики про Героїв Небесної Сотні.

небесна сотня18

небесна сотня16

небесна сотня24

Фото Марії Придьми