• Сьогодні: Понеділок, 15 Серпня, 2022

АНОНС: Офіційні заходи до пам’ятних днів 8 і 9 травня у Броварах

Травень04/ 2017
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Цьогоріч відзначення Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні майже не відрізнятимуться від аналогічних заходів останніх років у Броварах. Такого висновку можна дійти, ознайомившись із офіційною програмою подій, анонсованих на сайті відділу культури Броварської міської ради.

Протягом усього травня у Броварському краєзнавчому музеї обіцяють проводити оглядові та тематичні екскурсії, присвячені пам’ятним дням. А найближчої суботи, 6 травня, у Броварській міській бібліотеці презентуватимуть тематичну книжкову виставку «У пам’яті навіки збережу…»

У День пам’яті та примирення, 8 травня, в МКЦ «Прометей» з 11:00 до 15:00 обіцяють концерт, подробиць якого не розголошують. Цього ж дня та у цей самий час у міській бібліотеці для дітей відбудеться виставка-реквієм «Тільки пам’ять не сивіє».

Стилізована квітка маку – офіційний символ відзначення пам’ятних днів 8 і 9 травня в Україні

Попри державну політику на зміщення акценту від святкування до вшанування пам’яті загиблих саме 8 травня, у Броварах головні масові заходи відбудуться саме на День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, тобто 9 травня.

Від самого ранку – із 8:00 до 10:00 – традиційно обіцяють покладання квітів на місцях поховань воїнів, загиблих в АТО, Героя Небесної Сотні Антоніни Дворянець і ветеранів Другої світової війни. Чи принесуть квіти, як минулого року, також до монумента більшовикам у сквері Слави, чиновники не уточнюють.

Опісля покладання, із 10:00 до 12:00, біля меморіалу «Загиблим у роки Великої Вітчизняної війни броварчанам», що біля парку «Перемога» по вул. Ярослава Мудрого, традиційно мають провести мітинг, присвячений Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.