• Сьогодні: Середа, 30 Листопада, 2022

На свята броварчанам пропонують скупитись на двох ярмарках. Молодь підготувала альтернативу

Серпень22/ 2014
avatar
Аліна Дяченко

Депутат Броварської міськради, голова броварського осередку "ДемАльянсу", екс-головний редактор "Маєш право знати"

Ярмарок в ПрометеїЦими вихідними – 23 та 24 серпня – броварчанам не варто розраховувати на насичену розважальну програму з нагоди Дня прапора та Дня Незалежності України. Ситуація на сході України не заохочує до масових урочистостей та святкових концертів. Тому міська влада обмежиться проведенням молебню, підняттям Прапора й покладанням квітів до пам’ятника Шевченку. Тим часом на бульварі Незалежності та в МКЦ “Прометей” будуть проходити дві ярмарки, а на площі перед МКЦ – Фестиваль краси. Патріотична ж молодь запрошує броварчан у вишиванках та з прапорами України на Живий Ланцюг “За єдину країну”.

Офіційний план заходів відзначення в місті Бровари 23-ї річниці Незалежності України та Дня Державного Прапора України на 23 серпня виглядає наступним чином:

9:00 – урочистий мітинг з нагоди Дня Державного прапора та Дня Незалежності України:

  • Молебень за Україну та український народ
  • Урочисте підняття Державного Прапора
  • Вручення паспортів молоді міста Бровари

Місце проведення – майданчик біля міськвиконкому

9:00 – Покладання квітів до пам’ятника Т.Г.Шевченка
Місце проведення – парк імені Т.Г.Шевченка

10:00 – Оглядові та тематичні екскурсії, присвячені Дню Державного Прапора України та Дню Незалежності України
Місце проведення – Краєзнавчий музей

Відкритий чемпіонат м.Бровари з армспорту
Місце проведення – Легкоатлетичний манеж

На бульварі Незалежності з 7:00 до 14:00 з метою забезпечення населення міста сільськогосподарською продукцією та продуктами харчування та з нагоди Дня Незалежності України буде проходити ярмарка. Паралельно в МКЦ “Прометей” триватиме виставка-ярмарок шкільного приладдя та товарів легкої промисловості.

Ярмарок в Прометеї

На площі перед “Прометеєм” з 9:00 до 16:00 відбудеться Перший Фестиваль краси з професійної косметики, прикрас та аксесуарів. До участі у фестивалі запрошено працівників перукарської справи, нігтьової естетики, візажу та косметології. Протягом заходу триватиме марафон майстер-класів, а також до уваги відвідувачів буде представлено широкий вибір відомих вітчизняних та закордонних брендів індустрії краси. Фестиваль буде проводитись у національному стилі, під час заходу триватиме конкурс на “Краще оформлення робочого місця”, де відвідувачі зможуть обрати найкращий стенд, а переможця нагородять подарунками від спонсорів.

Ярмарка краси

Тим часом броварська молодь з ОНУМ (Об’єднання незалежної української молоді) з 14:00 проводитиме в районі зупинки “Порошинка” патріотичний захід – Живий ланцюг “За єдину країну”.

Живий ланцюг 2