• Сьогодні: Середа, 22 Березня, 2023

“Надзвичайні новини” (ICTV): Черговий померлий у броварській лікарні – ВІДЕО

Березень27/ 2017
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Як лікували броварські медики чоловіка після травм, отриманих ним в ДТП, йдеться у сюжеті програми «Надзвичайні новини» на каналі ICTV. Родичі обвинувачують Броварську центральну районну лікарню у смерті Дмитра Лозінського, натомість медики стверджують, що надали пацієнту адекватне лікування. Чи винні у смерті людини лікарі? Тепер цю смерть буде розслідувати поліція.

У Броварській центральній районній лікарні під час операції помер Лозінський Дмитро Юрійович. Перед тим його довго лікували. Але від чого? Весь час йому ставили різні діагнози. Почалось все майже два місяці тому, коли він потрапив в страшну аварію на дорозі неподалік Броварів. Бензовоз на шаленій швидкості протаранив «Жигулі» і 61-річного водія без свідомості забирають до лікарні. Розтрощена машина і досі стоїть на подвір’ї родини, син постраждалого, Роман, показує вибите головою батька лобове скло, зламане грудьми кермо та розбиті колінами прилади у машині. З тяжкими травмами внутрішніх органів цього пацієнта броварські медики, зробивши рентгенографію і нічого не помітивши, відправляють додому, на амбулаторне лікування.

Сюжет програми «Надзвичайні новини» (ICTV) від 24 березня: див. з 32 хв.

Через деякий час чоловікові стає дуже зле і він знову звертається до медиків. Цього разу йому ставлять діагноз “запалення легенів” і протягом тижня лікують антибіотиками. Але чоловік і надалі терпить страшний біль. І лікарі тепер виявляють у нього апендицит, який потребує негайної  операції. На операцію, розповідає Ольга Лозінська – дружина постраждалого, медсестра йому запропонувала йти самотужки, в той час, як він не міг навіть кроку зробити самостійно. Більше жінка не побачила свого чоловіка.

Лікарі пояснювали смерть пацієнта виявленою у нього під час операції злоякісною пухлиною, яка і стала, за їх версією, причиною смерті. Але проведена судово-медична експертиза шокувала усіх. Виявилось, що причиною смерті Дмитра Лозінського став фібринозно-гнійний перитоніт.  Від сильного удару в живіт під час аварії у чоловіка тріснула товста кишка. Рана всередині почала гноїтися і за час довгого і непотрібного лікування увесь гній розтікся черевною порожниною. Жодної пухлини у чоловіка не було.

То від чого таки помер чоловік – у лікарні журналісти ICTV відповіді не знайшли. Телефоном Валентин Багнюк, головний лікар Броварської ЦРЛ, сказав, що чоловіка лікували як годиться. Чи винні лікарі у смерті пацієнта тепер розбиратиметься поліція. Родичі збираються писати заяву на працівників медзакладу.

Відео – ICTV