• Сьогодні: Вівторок, 18 Січня, 2022

Новим начальником міліції Київщини став заступник командира батальйону «Азов»

Жовтень31/ 2014
avatar
Андрій Качор

Незалежний журналіст, громадський активіст

9edb110-135-річний підполковник Вадим Троян, заступник командиру батальйону «Азов», очолив міліцію Київської області.

Міністр МВС Арсен Аваков повідомив про призначення Трояна під час урочистих зборів з приводу нагородження міліціонерів, що брали участь в АТО. Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив радник міністра Антон Геращенко. Пізніше цю ж інформацію підтвердив зі свого акаунту й Арсен Аваков, а на сайті МВС було опубліковано відповідне повідомлення пре-служби.

Вадим Анатолійович Троян народився 12 вересня 1979 року в селі Орілька Лозівського району Харківської області. Має вищу освіту, перебуває на посаді заступника командира батальйону патрульної служби міліції особливого призначення «Азов» Головного управління Міністерства внутрішніх справ України в Київській області. Під час нещодавніх парламентських виборів Троян був висунутий у Верховну Раду в якості мажоритарника від «Народного фронту» в окрузі № 58 в Донецькій області, однак пізніше він опублікував звернення, в якому заявив про відмову балотуватися.

Нагадаємо, що попереднього очільника Київської обласної міліції – Ярослава Голомшу – було призначено на посаду 14 квітня цього року. А вже 27 жовтня – звільнено згідно із законом «Про очищення влади».

За матеріалами “Української правди”