• Сьогодні: Субота, 3 Грудня, 2022

Поліція затримала двох броварських автомобільних крадіїв – МВС

Травень12/ 2016
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Співробітники Броварського відділу поліції затримали двох молодиків, які «чистили» автомобілі місцевих жителів. Підозрювані зізналися у ще 5-ти крадіжках. Хлопці «спеціалізувалися» на акумуляторах, переважно з автомобілів «Daewoo Lanos». Про це повідомляє Головне управління національної поліції в Київській області.

Як зазначають правоохоронці, упродовж кількох місяців до броварської поліції надійшла низка заяв від жителів міста про крадіжки акумуляторних батарей з їхніх автомобілів. Випадки зареєстровані у різних районах міста. Зловмисники знімали акумулятори переважно з автомобілів «Daewoo Lanos», на яких не була встановлена охоронна сигналізація.

За інформацією поліції, певний час крадіям вдавалось уникати покарання, але врешті-решт їх затримали оперативники. Обоє – мешканці Броварів, мають 18 та 23 років. Вони зізналися у 5-х крадіжках, але скільки здійснили насправді, правоохоронці з’ясовують.

У поліції вказують, що за всіма фактами відкриті кримінальні провадження за ст. 185 Кримінального кодексу України – крадіжка. Тим часом, усіх постраждалих громадян просять звертатися до броварської поліції.

Варто зазначити, що останні місяці місцеві мешканці в соцмережах часто повідомляли про крадіжки особистих речей з автомобілів. В поліції визнали факт зростання кількості таких злочинів. Окрім того, правоохоронці та чиновники повідомляють про зростання злочинності в Україні в цілому, і ця тенденція не оминула Бровари.