• Сьогодні: Вівторок, 7 Лютого, 2023

Новий прокурор Київської області закликав громадян викривати посадовців-корупціонерів

Липень30/ 2015
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Новопризначений прокурор Київської області Євген Бондаренко закликає громадян повідомляти про відомі їм факти корупції на «гарячу лінію» прокуратури. Про це інформує прес-служба прокуратури Київської області на офіційному веб-сайті.

Прокурор Київської області Євген Бондаренко закликає усіх громадян, які мають інформацію про корупційні дії посадовців, повідомляти про такі факти за телефоном «гарячої лінії» прокуратури – (044) 286-24-58, а також на електронну скриньку [email protected].

«Ми проаналізували кількість перегляду сторінки прокуратури області та кількість телефонних дзвінків, які надійшли на гарячу лінію. І маємо невтішні результати – громадяни не співпрацюють з правоохоронцями. Тож, я закликаю громадян негайно повідомляти органи прокуратури про відомі факти корупції» – повідомив Є. Бондаренко.

Очільник відомства наголосив, що жодне звернення не залишиться без уваги і на кожне виявлене правопорушення буде внесено відповідне до чинного законодавства реагування.

Наостанок прокурор зазначив, що боротьба з корупцією стане більш ефективнішою, якщо буде підтримка громадськості та її довіра до органів прокуратури.

  • avatar
    Oleg Tertyshnik
    8 років тому

    Сьогодні були у нього на прийомі. Коротко… “НЄДОЖДЬОТЄЕСЬ!” Черговий плювок довірливим та показуха.