• Сьогодні: Субота, 3 Грудня, 2022

Ефективність реалізації Державної програми щодо запобігання і протидії корупції в Україні

Жовтень25/ 2012
avatar
Тетяна Немчина

Громадський діяч, працюю в третьому секторі на постійній основі. Зараз розвиваю соціальне підприємництво

Команда сайту «МПЗ» може не поділяти погляди авторів та не несе відповідальності за інформацію, опубліковану у розділі «Блоги». Відповідальність за зміст, достовірність фактів, цитат, власних назв та інших відомостей несуть автори текстів, розміщених у розділі «Блоги»

Ефективність реалізації Державної програми щодо запобігання і протидії корупції в Україні.

Це тема круглого столу, який відбувся в Міністерстві юстиції України 25 жовтня 2012 року, на якому обговорювали питання реалізації зазначеної Державної програми представники неурядових організацій та представники органів державної влади.

Серед основних питань було обговорення пропозицій по вдосконаленню заходів, передбачених державною програмою проти дії корупції (наприклад: створення федерального бюро розслідувань, методологія моніторингу програми, механізми врегулювання «конфліктів інтересів» та інш.). Кандидат у народні депутати Немчина Тетяна виступила з доповіддю про стан справ реалізації регіональної програми запобіганню корупції, яку вона розпочала в травня місяці цього року в Броварському та Баришевському районі. За підсумками цієї роботи зроблено конструктивні пропозиції та доповнення до зазначеної програми з урахуванням тих зауважень, які надали мешканці цих районів. Голова Спеціальної Колегії з питань боротьби з корупцією та організованою злочинністю Лавренюк Ю.Ф. запросив пані Немчину Т. доєднатися до робочої групи при Міністерстві юстиції України для удосконалення Державної програми та внесення відповідних пропозицій.

Хочемо відзначити, що протидіяти корупції можливо тільки розробивши системі зміни та механізми із залученням широких верств населення та громадських організацій.

Пропонуємо вносити свої пропозиції, зауваження на виконання заходів Державної програми за підсумками 2011-2012 року на електронну пошту : [email protected] до 01 листопада 2012 року з метою вдосконалення і результативності передбачених заходів.

Ваша думка є важливою!