• Сьогодні: Вівторок, 18 Січня, 2022

За викриття корупційних дій Ігоря Сапожка оголошено винагороду в 50 тисяч

Квітень12/ 2013
avatar
ДемАльянс Бровари

Броварська міська організація політичної партії "Демократичний Альянс"

Команда сайту «МПЗ» може не поділяти погляди авторів та не несе відповідальності за інформацію, опубліковану у розділі «Блоги». Відповідальність за зміст, достовірність фактів, цитат, власних назв та інших відомостей несуть автори текстів, розміщених у розділі «Блоги»

Політична партія Демократичний Альянс оголосила винагороду 50 000 гривень тому, хто доведе корупцію мера свого міста. Сміливцям, які виступлять проти мерів-корупціонерів, партія надасть інформаційну та організаційну підтримку.

Сапожко - корупція

Як зазначає голова партії Василь Гацько – це безпрецедентний крок у боротьбі з корупцією в Україні. ”

Вперше за “голову” корупціонера оголошена публічна винагорода. Розпочинаємо з мерів, оскільки їх корупційна діяльність найбільше відчувається мешканцями міст. Ми плануємо змінити українську практику, коли за гроші громадян чиновники живуть на широку ногу. Сподіваємося, що оголошена нами винагорода допоможе покарати корупціонерів”, – сказав лідер Демократичного Альянсу Василь Гацько.

Ті, хто знайде сили довести мера-корупціонера до суду, отримуватимуть обіцяну винагороду після відповідного вироку. Кошти на кампанію виділяються партією з антикорупційного бюджету, зібраного публічно в 2012 році.

Про свою готовність взяти участь в ініціативі просимо сповістити завчасно.
Координатор кампанії у Броварах – Сергій Іллюхін.
Контакти у Броварах: kyivObl (at) dem-alliance.org, (097)-48-25-097