• Сьогодні: Четвер, 7 Липня, 2022

Оголошено конкурс на вакантну посаду начальника відділу культури БМР

Листопад16/ 2016
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Наталія Багмут пішла з посади – Броварська міська рада оголосила конкурс на заміщення вакансії начальника відділу культури. Детальну інформацію про функціональні обов’язки та інше пропонують дізнаватись в міськвиконкомі.

На офіційному сайті Броварської міськради 16 листопада 2016 року розміщено повідомлення про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади начальника відділу культури Броварської міської ради.

Вимоги для претендентів на посаду:

  • громадянство України;
  • повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра або спеціаліста;
  • вільне володіння державною мовою;
  • стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі на керівних посадах не менше 3 років або за фахом на керівних посадах в закладах культури та освіти не менше 5 років;
  • знання ПК не нижче рівня користувача.

Заяви просять подавати за адресою: м.Бровари, вул.Гагаріна, 15, кімната 417, телефон для довідок: 5-32-48.

Всю додаткову інформацію, що стосується основних функціональних обов’язків на цій посаді, розміру на умов оплати праці, можна отримати в секторі кадрової роботи та нагород Броварської міської ради.

Нагадаємо: з 2005 року посаду начальника відділу культури міськради обіймала Наталія Багмут, яка 3 листопада цього року під час засідання 20-ї сесії міської ради офіційно оголосила свою заяву про звільнення із займаної посади. Водночас на оперативній нараді у мера 7 листопада мова йшла про те, що пані Багмут залишиться радником міського голови.

Також Броварська міськрада в січні цього року визнала задовільною роботу очільниці відділу культури в 2015 році та підтримала її програму розвитку культури в м.Бровари в 2016 році. У той же час низка активістів та депутатів протягом останніх років систематично протестували проти її керівництва, закидаючи їй низьку якість культурних заходів у місті, корупційні дії та зловживання службовим становищем. Висловлюється також припущення, що  її звільнення може бути пов’язане з введенням електронного декларування.