• Сьогодні: Вівторок, 17 Травня, 2022

Опубліковано архів документів Броварської міської ради

Лютий17/ 2012
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

На початку 2012 року виконавчий комітет Броварської міської ради ввів в експлуатацію новий веб-сайт і повністю обмежив доступ громадян до архіву документів, опублікованих у 2011 році.

Це викликало обурення громадськості, активісти “Маєш право знати” направили ряд звернень з проханням надати доступ громадськості до опублікованих у 2011 році документів.

Сьогодні стало відомо, що архівні документи нарешті було опубліковано. На сайті Броварської міської ради з’явився розділ “Архів”, де можна завантажити три заархівовані документи у форматі Word: один з усіма рішеннями міської ради, один з рішеннями міськвиконкому і один з розпорядженнями міського голови.

Читати і шукати потрібну інформацію дуже незручно, перевірити, що в архівах опублікована вся необхідна інформація – також дуже важко. Проте, я думаю, це можливо (хоча б частково) – після запуску нашого громадського реєстру публічної інформації можемо взятися і за це :)

P.S. Знаючи звичку виконавчого комітету знищувати старі архіви або змінювати посилання, я завантажив всі представлені на сайті документи до Google Docs: їх можна переглянути тут – користуйтесь! :)

Сергій Іллюхін

Позначки:,
 • avatar
  Rpaarp
  10 років тому

  А що з рішеннями до 2011 року? На старому сайті були рішення з 2006 року, не всі правда але частина ж була.

  • avatar
   Сергій Іллюхін
   10 років тому

   Думаю, потрібно буде писати окремі звернення (у своєму попередньому запиті я писав лише про 2011 рік – вони 2011 роком і обмежились :)

 • avatar
  Alice
  10 років тому

  Працювати з цим архівом вкрай складно, багато рішень взагалі не мають реквізитів, що вже казати про формат текстів та правопис…Здається, в черговий раз знущаються з громадян. Вам – велике спасибі за Вашу боротьбу з усім цим свавіллям, хоча б щось вони поновили. Тепер буде легше робити інформаційні запити. А взагалі, ЗУ “Про доступ до публічної інформації” доступ до інформації по суті не полегшив, бо 5 днів виконання не варті такого обмеження щодо характеру запитуваної інформації. Ще раз дякую та бажаю успіхів і надалі.

  • avatar
   Сергій Іллюхін
   10 років тому

   Згоден з Вами, формат даних жахливий. У нас в планах є “розшифрувати” ці архіви і викласти окремими документами на сайті.
   Дякуємо за підтримку :)

 • avatar
  Alice
  10 років тому

  Рішення Броварської міської ради Київської області № 378-14-06 від 20.10.2011 року взагалі представлено в “скороченому ” вигляді – лише в частині від п.1 до п. 5.57. Решта рішення від п. 5.58 до п. 21 – кудись поділась.Цікаво, що ж трапилось?

  • avatar
   Сергій Іллюхін
   10 років тому

   Це дуже дивно, оскільки ось у мене є версія цього документу, яка була на старому сайті перед його “архівацією”: http://www.slideshare.net/sergIlliukhin/3781406-20102011
   І в цій версії всі пункти є – отже, те, що представлено в архіві, не є повною версією того, що було на старому сайті.
   Дякую за уважність!