• Сьогодні: Середа, Жовтень 16, 2019

Опубліковано архів документів Броварської міської ради

Лютий17/ 2012
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

На початку 2012 року виконавчий комітет Броварської міської ради ввів в експлуатацію новий веб-сайт і повністю обмежив доступ громадян до архіву документів, опублікованих у 2011 році.

Це викликало обурення громадськості, активісти “Маєш право знати” направили ряд звернень з проханням надати доступ громадськості до опублікованих у 2011 році документів.

Сьогодні стало відомо, що архівні документи нарешті було опубліковано. На сайті Броварської міської ради з’явився розділ “Архів”, де можна завантажити три заархівовані документи у форматі Word: один з усіма рішеннями міської ради, один з рішеннями міськвиконкому і один з розпорядженнями міського голови.

Читати і шукати потрібну інформацію дуже незручно, перевірити, що в архівах опублікована вся необхідна інформація – також дуже важко. Проте, я думаю, це можливо (хоча б частково) – після запуску нашого громадського реєстру публічної інформації можемо взятися і за це :)

P.S. Знаючи звичку виконавчого комітету знищувати старі архіви або змінювати посилання, я завантажив всі представлені на сайті документи до Google Docs: їх можна переглянути тут – користуйтесь! :)

Сергій Іллюхін

Позначки:,