• Сьогодні: Вівторок, 28 Вересня, 2021

Пан вимагає новий генплан: пастух та челядь готові обслужити

Березень03/ 2015
avatar
Роман Сімутін

Депутат Київської обласної ради

Команда сайту «МПЗ» може не поділяти погляди авторів та не несе відповідальності за інформацію, опубліковану у розділі «Блоги». Відповідальність за зміст, достовірність фактів, цитат, власних назв та інших відомостей несуть автори текстів, розміщених у розділі «Блоги»

генплан картинка5 березня на сесії Броварської міської ради, яка розпочнеться о 10:00, будуть затверджувати генеральний план міста Бровари. Щоб не вдаватися в подробиці і говорити про його важливість, спробую узагальнити одним реченням. «Після затвердження генерального плану зміни до нього можуть вноситися не раніше, ніж через 5 років». Уявіть, стратегічний і надважливий документ для міста будуть приймати колишні «патріоти» та «тітушководи».

Все ж таки, чому і кому потрібен генеральний план? Відповідь проста і очевидна. Фінансувала розробку генерального плану міста компанія ТОВ «Інтер-Профіт», що є однією з комерційних структур українського бізнесмена-олігарха Поліщука, а головним його спонсором є прем’єр-міністр Росії Дмитро Медведєв. Про це і більше ви можете дізнатися у цій публікації.

Так от. Згідно із відповіддю міського голови, витрати на розробку проекту в сумі 2 000 000 грн взяла на себе вищезгадана компанія:

Спонсор Генплану Броварів

Відома вона не тільки «відомими прізвищами», а й скандальними діями, пов’язаними з незаконним «віджимом» у нашої держави 95 га землі в районі Радіопередавального центру.

Де їх інтерес? Наведу не більше двох.

  1. Забудова 4-го району. Це «Зелений» та «Лісовий» квартали.
  2. Питання зміни цільового призначення в районі РПЦ по вул. Кутузова 6 та окружної дороги, саме на «віджатих» у держави 95 га. Там передбачається будівництво логістично-виробничого комплексу та фармацевтичного виробництва ІІІ класу шкідливості. На сьогодні всі промислові підприємства ІІІ класу шкідливості зосереджені в північній частині міста, оскільки саме в цій частині сприятлива роза вітрів та створені санітарно-захисні зони, які захищають від шкідливого впливу на здоров’я людини. В тій частині міста, де планується будівництво фармацевтичного заводу, такі умови захисту населення відсутні.

Сподіваюся, тепер їхні мотиви зрозумілі? Олігарх з російським корінням отримає землю громади, громада отримає шкідливе виробництво в межах міста, та ще й там, де його ні в якому разі не можна розміщувати! Пан вимагає прийняти генплан за будь-яку ціну, тож челядь повинна зробити те, що скаже пастух. Перекладу. Пан – Поліщук, пастух – Сапожко, челядь – колишня «патріотична» більшість. Але у нас ще є шанс показати, що місто має депутатів, а не «челядь». Ми вступаємо в боротьбу. Будуть задіяні всі можливі важелі: Генпрокуратура, СБУ, телебачення, громадськість, депутати та ін.

пастух