• Сьогодні: Понеділок, 8 Березня, 2021

Патрульні поліцейські врятували від пожежі родину в Броварах – ВІДЕО

Лютий15/ 2017
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

В ніч на 13 лютого в Броварах київські патрульні врятували сім’ю, що мало не згоріла живцем. Про це повідомляють на офіційній сторінці Патрульної поліції України у FB. Під час патрулювання поліцейські побачили задимлення в приватному будинку по вулиці Київській, вчасно розбудили господарів та загасили полум’я до прибуття пожежників.

Вчора Патрульна поліція Украіни проінформувала про випадок вчасного запобігання пожежі у Броварах. В ніч на 13 лютого інспектори патрульної поліції, що виконували службове завдання, помітили задимлення неподалік приватного будинку по вулиці Київській у Броварах.

Коли інспектори підбігли ближче, то побачили, що полум’я охопило ґанок та вже підступає до будинку. Патрульні поліцейські одразу ж постукали в двері і розбудили господарів, адже зрозуміли, що люди можуть згоріти живцем. Виявилось, що в цей час батько, мати та кілька дітей спокійно спали і не підозрювали про небезпеку. Поліцейські почали гасити  вогонь снігом та водою. Пожежу вдалося ліквідувати ще до прибуття рятувальників. У причинах займання будуть розбиратись відповідні служби, розповідає патрульна поліція.