• Сьогодні: Субота, 4 Лютого, 2023

Перевірка маршруток у Броварах триває – ВІДЕО

Червень12/ 2017
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Після пожежі автобусу №411, у Броварах триває перевірка стану маршруток. 8 червня перевіряючі були на підприємстві ТОВ “ТК “Автосоюз” (директор Сергій Возняк), а у п’ятницю, 9 червня, робоча група, міські депутати, поліція відвідали АТП-13209.

Перевірку проводять о 5-й ранку, аби зробити це до випуску автобусів на маршрут. Минулої п’ятниці до членів робочої групи з перевірки стану маршруток доєдналися міські депутати Андрій Саук та Олег Берестовий і зняли відео. Обстежували того дня транспортні засоби в АТП-13209, там сконцентровані декілька перевізників, переважно це маршрути 402 і 5.

 

Як зазначають самі депутати на сторінці “ДемАльянс” у FB, перевізники показують лише цілі автобуси, приховуючи аварійні. Про таке ж писали і читачі “Маєш право знати” про перевірку у ТОВ “ТК “Автосоюз”:

Нагадаємо, 5 червня у Броварах спалахнув, вибухнув та згорів автобус №411. 7 червня міський голова утворив робочу групу з обстеження транспортних засобів. 7 ж червня на сайті міської ради з’явилася петиція щодо обстеження стану маршруток та створення громадської ради за контролем якості пасажирських перевезень.

Відео – ДемАльянс Бровари