• Сьогодні: Субота, 3 Грудня, 2022

HromadskeBro.tv збирає відеодокази незадовільної роботи броварських маршрутчиків

Липень27/ 2015
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Громадське телебачення Броварів готує сюжет про броварські маршрутки і просить надсилати в редакцію відеосвідчення незадовільної роботи маршрутчиків: порушення ПДР, груба поведінка водія або контролера, паління в салоні, неналежний стан самих маршруток тощо. Автор найкращого відео отримає символічний фірмовий  приз.

У соцмережах HromadskeBro.tv пише:

ПРИЗОВИЙ КОНКУРС від HromadskeBro!

Друзі, Громадське Бровари готує сюжет про броварські маршрутки, але для цього ми просимо вашої допомоги! Якщо ви стали свідками поганого обслуговування в маршрутних таксі, хамства водіїв або кондукторів, не належного стану самих маршруток – знімайте це на відео і надсилайте нам!

Що нас цікавить:

– грубість водіїв і кондукторів у спілкуванні з пасажирами;
– порушення водіями автобусів правил ПДР;
– зупинки маршруток у не встановлених для цього місцях, відмова взяти пасажира, порушення прав пільговиків, відмова іхати, коли маршрутка вже заповнена;
– паління водія в кабіні, розмова по мобільному під час руху або нетверезий стан водія;
– небезпечна їзда маршрутки тощо.

Посилання на відео потрібно відправити на скриньку [email protected] попередньо завантаживши його на YouTube або файлообмінник.

Якщо у вас виникнуть труднощі з передачею відео – дзвоніть нам в редакцію (068) 144-33-44.

Автор найкращого відео отримає символічний фірмовий подарунок від HromadskeBro. Будемо вдячні за ваші репости! Громадське робиш ти!