• Сьогодні: Понеділок, 26 Вересня, 2022

Після пожежі: броварчан закликають підписати звернення щодо технічного стану маршруток

Червень06/ 2017
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Після вчорашньої пожежі міжміського автобуса, активісти оголосили збір підписів та запрошують мешканців міста сьогодні, 6 червня, о 19:00 прийти на зустріч щодо ситуації технічного стану пасажирських автобусів та розглянути питання про створення громадської ради за контролем якості пасажирських перевезень в Броварах. Зустріч відбудеться в центрі міста, біля супермаркету “Варус”.

Вчора Бровари відмітились трьома пожежами за добу: на складах, в районі Торгмашу, міжміського автобусу №411, який згорів вщент та вночі горіла господарська будівля в районі Радіопередавального центру (по вул. Київській). Сьогодні в броварській групі у соціальній мережі FB броварчан більш за все занепокоїла ситуація з пожежею автобуса. Мешканці скаржаться на те, що ціни за проїзд підвищили, а стан автобусів залишився в жахливому стані.

 

Так, один з активістів та мешканець міста Валентин Гаврищук сьогодні написав звернення до міського голови Ігоря Сапожко з проханням звернутись до перевізників, що здійснюють перевезення на маршруті Бровари – Київ, з вимогою провести технічну перевірку міських та міжміських автобусів.

Це дало поштовх для організації людей в ініціативну групу, яка влаштовує зустріч та збір підписів під цим зверненням. Також під час зустрічі підніматимуть питання про доцільність створення громадської ради за контролем якості пасажирських перевезень в Броварах.

Зустріч та збір підписів відбудеться сьогодні, 6 червня, о 19:00 біля супермаркету «Варус» (вул.Гагаріна).

«На цій зустрічі будемо вирішувати, яким чином діяти далі, щоб це не зійшло з рук відповідальним особам. Конкретні вимоги будуть сформовані, сподіваюся, сьогодні», – зазначає Ірина Федорова, одна з організаторів зустрічі.

Нагадаємо, що у лютому цього року мешканці Броварів перекривали дорогу, вимагаючи зниження ціни перевезника та забезпечення належних умов перевезень – безпеки, комфорту, оновлення застарілого автотранспорту.