• Сьогодні: Неділя, 26 Вересня, 2021

Вночі сталась пожежа у магазині “Каштановий” на вулиці Кірова

Квітень08/ 2015
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

каштановий 01Пізно вночі на вулиці Кірова спалахнув магазин «Каштановий». Про це в соцмережах повідомили місцеві мешканці – очевидці події. Полум’я охопило дах продуктового маркету та сусіднього закладу громадського харчування.

На місце викликали бригаду пожежників. Втім броварським вогнеборцям впоратись із полум’ям самотужки не вдавалось. На підмогу, за словами очевидців, приїхала пожежна машина із села Княжичі.

11082499_884267014953344_1207184393254022081_n

кагтановий04

каштановий 03

каштановий 02

Наші журналісти сьогодні побували на місці події. Магазин після пожежі обтягли загороджувальною стрічкою. Місцеві мешканці дуже стурбовані долею торговельного закладу, адже це був їх улюблений маркет. Нам вдалось взяти коментар у власника “Каштанового” Дмитра Мельника. Підприємець поки не висуває жодних власних версій причин пожежі: “Це або несправні електромережі, або необережне поводження з вогнем”. Сподівається, що все покаже експертиза – нею зараз займаються відповідні органи. Завданих збитків Мельник поки не підраховував.

каштановий 7

каштановий 4

каштановий 3

каштановий 2

каштановий 1

каштановий 5

каштановий 6

Уже півдня “Маєш право знати” намагається з’ясувати деталі у броварських пожежників, однак поки безуспішно – через зайнятість начальник частини Сергій Чирка поки не може прокоментувати ситуацію. Щойно редакції стануть відомі нові факти пожежі, ми оперативно додамо інформацію до матеріалу. Стежте за оновленнями.

Фото пожежі взяті із соцмереж

  • avatar
    Броварчянин
    6 років тому

    Скажу так, крыша судя по фото “сама” загорелась. Магазин пользовался большим спросом, даже в восемь вечера очереди во все кассы. Ищем мотив и кому выгодней. Основные такие поджоги всегда из-за конкуренции, в округе есть два магазина, самый большой из них вест лайн. Так вот, в одно и тоже время в вестлайне гуляет ветер, а в каштановом не протолкнуться. Цены ниже, на днях смотрел например сахар в Каштановом ~11грн, а в Весте 19, сладкое в Весте не ниже 15-16, мясной выбор хреновый вот народи скупается не у них. Можно так перечислять еще долго, но вывод напрашивается сам, Вест явно убыточный…Есть и такая история с аптекой Алтея которая вытеснила со скандалом хлебный. Появилась эта аптека, которая не одна в Броварах и о чудо, рядом за углом в гос. аптеке только зеленку и купишь, а в новой аптеке все есть…ни кого не обвиняю, просто не очень верю в случайности и делаю выводы что живем в европейской стране.